koupelnyjinak.cz

Alliq doraz dlažby při pokládce na terče PEDIS

Alliq doraz dlažby při pokládce na terče PEDIS
Přejít do obchodu »
Značka: Alliq
209

Značka: Alliq, Série: , Druh výrobku: Doraz dlažby k terčům, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: nerez,

Další produkty z kategorie Obklady

Mozaika v bílé barvě o rozměru 26,5×36 cm a tloušťce 9,5 mm s matným povrchem. Vhodné pouze do interiéru.

899 Kč

Obklad v béžové barvě v imitaci mramoru o rozměru 25×33 cm a tloušťce 7 mm s matným povrchem. Vhodné pouze do interiéru. S malými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby.

422 Kč

Univerzální, vysoce účinný čistící a konzervační prostředek k pravidelnému úklidu s impregnační složkou omezující usazování vodního kamene a snižující potřebu četnosti úklidu.Prostředek je určený ke komplexní údržbě koupelen – mytí sprchových zástěn, vaniček, van, vodovodních baterií, keramiky, apod. Zachovává vysoký lesk a příjemnou vůni.

236 Kč

Mrazuvzdorný a rektifikovaný sokl v bílé barvě v betonovém designu o rozměru 9,5×59,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby.

267 Kč

Obklad v hnědé barvě o rozměru 10×30 cm a tloušťce 8 mm s matným povrchem. Vhodné pouze do interiéru. S minimálními rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby.

799 Kč

Značka: Dom, Série: , Druh výrobku: , Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: ,

899 Kč

Mrazuvzdorná keramická mozaika v černé barvě o rozměru 26×30 cm a tloušťce 5 mm s lesklým povrchem. Základní prvek ve tvaru hexagon (šestihran) o rozměru 2,6×2,6 cm.

119 Kč

Mrazuvzdorné. Sokl v barevném provedení bílošedá o rozměru 29,8×8 cm a tloušťce 9 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S malými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby.

70 Kč
Další produkty od výrobce Alliq

Kyvná hlava na terče PEDall Maxiq. Samonivelační nástavec pro spád 0-7%. Výška 16 mm.

107 Kč

Značka: Alliq, Série: PEDall Maxiq, Druh výrobku: , Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: plast,

119 Kč

Značka: Alliq, Série: PEDall Classiq, Druh výrobku: terč pod dlažbu, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: plast,

162 Kč

Vyrovnávací křížek do písku,drtě či trávy s podstavou s možností odlomení raménka pro řešení u stěny nebo pokládce na vazbu Vám zajistí pravidelnou 3mm spáru. Transparentní provedení.

16 Kč

Značka: Alliq, Série: , Druh výrobku: terč pod dlažbu, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: plast,

10 Kč

Značka: Alliq, Série: , Druh výrobku: , Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: plast,

7 Kč