koupelnyjinak.cz

Alliq vyrovnávací křížek do písku a drtě šířka spáry 5mm CROSSIQ5

Alliq vyrovnávací křížek do písku a drtě šířka spáry 5mm CROSSIQ5

Vyrovnávací křížek do písku,drtě či trávy s odlamovacím raménkem pro řešení u stěny, nebo pokládce na vazbu Vám zajistí pravidelnou 5mm spáru

Další produkty z kategorie Obklady

Rektifikované. Obklad v černé barvě v betonovém designu o rozměru 29,8×59,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné pouze do interiéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby.

679 Kč

Mrazuvzdorný obklad v zelené barvě o rozměru 24×27,7 cm a tloušťce 10 mm s lesklým povrchem. Vhodné pouze do interiéru. V balení 0,97 m2. S malými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby.

1 399 Kč

Obklad v béžové barvě o rozměru 7,5×15 cm a tloušťce 7 mm s lesklým povrchem. Vhodné pouze do interiéru. S minimálními rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby.

849 Kč

Geberit AquaClean čisticí souprava

287 Kč

Mrazuvzdorná a rektifikovaná mozaika v mixu barev v imitaci dřeva o rozměru 29,8×29,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými a nahodilými odchylkami v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže.

499 Kč

Obklad v oranžové barvě o rozměru 14,8×14,8 cm a tloušťce 6 mm s matným povrchem. Vhodné pouze do interiéru.

679 Kč

Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v černé barvě o rozměru 59,8×59,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vhodné do kuchyně, kanceláří, na balkóny.

940 Kč

Mrazuvzdorná a rektifikovaná mozaika v bílé barvě v metalickém designu o rozměru 30×30 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže.

699 Kč
Další produkty od výrobce Alliq

Kyvná hlava na terče PEDall Classiq. Samonivelační nástavec pro spád 0-7%. Výška 16 mm.

44 Kč

Gumová podložka na hlavu terče PEDall Classiq a PEDall Gumiq, výška 3 mm PA.GUM3

14 Kč

Značka: Alliq, Série: , Druh výrobku: , Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: plast,

7 Kč

Gumový vyrovnávací křížek do písku,drtě či trávy s podstavou s možností odlomení raménka pro řešení u stěny nebo pokládce na vazbu Vám zajistí pravidelnou 3mm spáru. Černá barva

16 Kč

Gumová podložka na hlavu terče PEDall Classiq a PEDall Gumiq, výška 5 mm PA.GUM5

16 Kč

Značka: Alliq, Série: PEDall Classiq, Druh výrobku: terč pod dlažbu, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: plast,

129 Kč

Stavitelná spádová podložka pod teleskopický terč PEDall Maxiq MPEDS. Fixní korektor vyrovnávající spád 0-8%. Vyrovnání spádu se kontroluje na vodováze, jež je pevnou součástí podložky MPEDS

83 Kč