koupelnyjinak.cz

Asymetrická vana Laguna Fortuna Plus 160×100 cm akrylát pravá FO1600PPLUS

Asymetrická vana Laguna Fortuna Plus 160x100 cm akrylát pravá FO1600PPLUS
Přejít do obchodu »
Značka: Laguna
6 990

SIKO asymetrická vana z akrylátu o tloušťce 5 mm. Pravá orientace. Objem vany je 210 litrů. Balení bez madla, nožiček a podhlavníku.

Další produkty z kategorie Vany

Asymetrická vana vyrobená z akrylátu, tloušťka materiálu je 5 mm. Určení vany – levá orientace. Objem vany je 180 litrů. Balení včetně sifonu a nožiček.

9 530 Kč

Speciální vana ze smaltované oceli. S povrchovou úpravou Kaldewei Antislip, která umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany. Balení bez madla, nožiček a podhlavníku.

45 972 Kč

Oválná vana ze smaltované oceli. S povrchovou úpravou Perl-Effektem se voda skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice. Kaldewei Celoplošný Antislip umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany. Balení bez madla, nožiček a podhlavníku.

36 999 Kč

Obdélníková vana ze smaltované oceli. Levá i pravá orientace. Balení bez madla, nožiček a podhlavníku.

26 288 Kč

Oválná vana ze smaltované oceli. S povrchovou úpravou Kaldewei Antislip, která umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany. Balení bez madla, nožiček a podhlavníku.

37 933 Kč

Obdélníková vana ze smaltované oceli. Levá i pravá orientace. S povrchovou úpravou Perl-Effektem se voda skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice. Balení bez madla, nožiček a podhlavníku.

26 919 Kč

Obdélníková vana ze smaltované oceli. Levá i pravá orientace. S povrchovou úpravou Perl-Effektem se voda skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice. Kaldewei Antislip umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany. Balení bez madla, nožiček a podhlavníku.

23 051 Kč

Obdélníková vana vyrobená z akrylátu, tloušťka materiálu je 5 mm. Určení vany – levá i pravá orientace. Objem vany je 225 litrů. Balení včetně sifonu a nožiček.

9 327 Kč
Další produkty od výrobce Laguna

Obdélníková vana vyrobená z akrylátu, tloušťka materiálu je 5 mm. Určení vany – levá i pravá orientace. Balení včetně sifonu a nožiček.

7 830 Kč

Obdélníková vana vyrobená z akrylátu, tloušťka materiálu je 5 mm. Určení vany – levá i pravá orientace. Včetně sifonu, nožiček, čelního a bočního panelu.

13 187 Kč

SIKO asymetrická vana z akrylátu o tloušťce 3,2 mm. Levá orientace. Objem vany je 190 litrů. Balení bez madla, nožiček a podhlavníku.

6 990 Kč

SIKO madlo k akrylátovým vanám Laguna. Instalace je možná pouze před umístěním vany.

219 Kč

Asymetrická vana vyrobená z akrylátu, tloušťka materiálu je 5 mm. Určení vany – levá orientace. Objem vany je 210 litrů. Včetně sifonu s napouštěním přepadem, nožiček, čelního a bočního panelu.

13 622 Kč

SIKO praktické a robustní madlo pro každou vanu. Díky madlu bude vylézání z vany snadnější a bezpečnější.

699 Kč

Obdélníková vana vyrobená z akrylátu, tloušťka materiálu je 5 mm. Určení vany – levá i pravá orientace. Objem vany je 220 litrů. Včetně sifonu s napouštěním přepadem, nožiček a čelního panelu.

13 422 Kč

Asymetrická vana vyrobená z akrylátu, tloušťka materiálu je 5 mm. Určení vany – pravá orientace. Objem vany je 220 litrů. Včetně sifonu s napouštěním přepadem a nožiček.

11 532 Kč