koupelnyjinak.cz

Cenově zvýhodněný závěsný WC set Alca do lehkých stěn / předstěnová montáž+ WC SAT Brevis SIKOASW3

Cenově zvýhodněný závěsný WC set Alca do lehkých stěn / předstěnová montáž+ WC SAT Brevis SIKOASW3
Přejít do obchodu »
Značka: SAT
9 955

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky Alca (typ AM1011120), ovládacího tlačítka značky Alca (typ M72), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATBRE010RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose) a Easy lock (nasazení i sundání sedátka pouhým zmáčknutím – jednoduchá údržba).

Další produkty z kategorie Závěsné WC sety

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit a WC sedátko.

12 995 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá.

9 199 Kč

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky TECE (typ 9.400.400), ovládacího tlačítka značky TECE (typ 9.400.400), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATBRE010RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose).

11 178 Kč

Závěsný set WC – sada obsahuje závěsné WC a sedátko TESI Ideal Standard, modul Geberit Duofix, tlačítko Delta 20 bílé a zvukoizolační vložku

7 321 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku SAT a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá lesklý.

8 170 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul k zazdění, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá.

10 365 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá.

11 751 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje bez splachovacího okruhu modul Kombifix k zazdění , WC nádržku Geberit ovládací tlačítko Sigmaa WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá lesklý.

17 028 Kč
Další produkty od výrobce SAT

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým doplňkem ze série SAT EVOLUTION R. Název odkazuje na jednoduchý a elegantní design, jako je tento držák ručníků. Materiál hliník v barevném provedení chrom. Oblý tvar. Povrchová úprava lesk. Nástěnný typ. Držák disponuje šířkou 60 cm, výškou 1.4 cm a hloubkou 7 cm.

1 599 Kč

Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v černém matném provedení, výplň je ze skla s proužky a je opatřena dekorem potisk. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Určení – levá i pravá orientace.

9 370 Kč

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým doplňkem ze série Infinitio. Název odkazuje na jednoduchý a elegantní design, jako je tento dávkovač mýdla v růžové barvě. Volně stojící typ. Dávkovač disponuje šířkou 6.4 cm, výškou 16.5 cm.

169 Kč

Nástěnná vanová baterie ze série SAT Fusion. Sprchový set není součástí balení. Pákové provedení, v chromu. Rozteč baterie je 150 mm. Vzdálenost výtoku od zdi je 20,5 cm.

5 490 Kč

Reálné rozměry (stavitelnost) koutu 117-117,8, viz. montážní návod. Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v provedení mosaz, má dekor kouřového efektu. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Určení – levá i pravá orientace.

11 970 Kč

Páková stojánková vysoká umyvadlová baterie bez výpusti. V barevném provedení broušené zlato. Výška baterie je 32,2 cm. Ramínko je ve výšce 25,4 cm. S matným povrchem.

4 590 Kč

Správné umyvadlo vdechne život vaší koupelně a podtrhne její styl, jako umyvadlo ze série Infinitio na desku bez přepadu v šedém provedení. Umyvadlo disponuje šířkou 50 cm, hloubkou 39 cm a výškou 13 cm. Hranatý tvar. Vtok není součástí dodání.

3 690 Kč

Obdélníková vana vyrobená ze smaltované oceli. Určení vany – levá i pravá orientace. Včetně sifonu s napouštěním přepadem a nožiček.

10 656 Kč