koupelnyjinak.cz

Cenově zvýhodněný závěsný WC set Alca k zazdění + WC SAT Brevis SIKOAW8

Cenově zvýhodněný závěsný WC set Alca k zazdění + WC SAT Brevis SIKOAW8
Přejít do obchodu »
Značka: SAT
9 257

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky Alca (typ AM1151000), ovládacího tlačítka značky Alca (typ M571), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATBRE010RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose).

Další produkty z kategorie Závěsné WC sety

Závěsný wc set – sada obsahuje modul k zazdění, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá.

15 786 Kč

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky SAT (typ SATAMS), ovládacího tlačítka značky SAT (typ SATAT68), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATINF010RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose) a Easy lock (nasazení i sundání sedátka pouhým zmáčknutím – jednoduchá údržba).

10 520 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje bez splachovacího okruhu modul Duofix do lehkých stěn / předstěnová (279), WC nádržku Geberit ovládací tlačítko Sigmaa WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá lesklý.

16 385 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje: WC bez splachovacího okruhu, modul Duofix do lehkých stěn / předstěnový, WC nádržku Geberit, ovládací tlačítko Sigma, WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá lesklý.

11 916 Kč

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky Roca (typ A89011001B), ovládacího tlačítka značky Roca (typ A8901150B0), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATBRE010RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose) a Easy lock (nasazení i sundání sedátka pouhým zmáčknutím – jednoduchá údržba).

8 911 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul k zazdění, WC nádržku Grohe a WC sedátko.

10 942 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá.

9 643 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení chrom lesklý.

9 001 Kč
Další produkty od výrobce SAT

Set kompatibilní s boční stěnou pro Walk-In SAT Xmotion v černé barvě..

2 190 Kč

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým doplňkem ze série Simply R. Název odkazuje na jednoduchý a elegantní design, jako je tento dávkovač mýdla v PVD Gun Metal provedení. Nástěnný typ. Dávkovač disponuje šířkou 8.3 cm, výškou 16.9 cm a hloubkou 11.6 cm.

1 099 Kč

Obdélníková vana SAT ze série Mika Plus v rozměru 170 cm šířka, 40 cm výška, 70 cm hloubka a 180 litrů objem. 100% 5 mm akrylát. Orientace levá i pravá – přizpůsobíte si při montáži. Součástí balení nejsou nožičky sifon viz.příslušenství. Bílé provedení. Výborné vlastnosti.

8 490 Kč

Ověřená účinnost: snižuje usazovaní vodního kamene o 76 %. Bez jakékoliv údržby spolehlivě funguje minimálně 10 let. Průtok je 5 m³ za hodinu, připojovací dimenze G 6/4.

11 990 Kč

Volně stojící vana vyrobená z litého mramoru. Určení vany – levá i pravá orientace. Objem vany je 268 litrů. Vana je bez přepadu.

49 990 Kč

Sprchová zástěna walk-in, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Určení – levá i pravá orientace.

7 170 Kč

Sprchová zástěna walk-in, výplň je z neprůhledného skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Určení – levá i pravá orientace.

13 270 Kč

Závěsné WC compact Brevis představuje dokonalou jednoduchost. Čistý design, snadná údržba a rychlá instalace. WC má skryté uchycení (na stranách WC nejsou otvory pro uchycení ke stěně), sedátko se dá snadno sejmout a očistit tak povrch toalety. Záchod má otevřený okruh splachování, díky kterému je možné snadno vyčistit vnitřní prostor toalety. Ideálně pasující sedátko softclose je součástí balení. WC má hloubku 48 cm, takže je vhodné i do menších prostor. Úsporné splachování 2,9/4 L.

5 590 Kč