koupelnyjinak.cz

Cenově zvýhodněný závěsný WC set Geberit do lehkých stěn / předstěnová montáž+ WC SAT Brevis SIKOGES5W0

Cenově zvýhodněný závěsný WC set Geberit do lehkých stěn / předstěnová montáž+ WC SAT Brevis SIKOGES5W0
Přejít do obchodu »
Značka: SAT
8 216

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky Geberit (typ 111.154.11.2), ovládacího tlačítka značky Geberit (typ 111.154.11.2), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATBRE010RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose) a Easy lock (nasazení i sundání sedátka pouhým zmáčknutím – jednoduchá údržba).

Další produkty z kategorie Závěsné WC sety

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit a WC sedátko.

12 672 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá.

16 178 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá.

9 601 Kč

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky Geberit (typ 458.103.00.1), ovládacího tlačítka značky Geberit (typ 115.125.11.5), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATBRE010RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose) a Easy lock (nasazení i sundání sedátka pouhým zmáčknutím – jednoduchá údržba).

9 597 Kč

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky SAT (typ SATAMS), ovládacího tlačítka značky SAT (typ SATAT76), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATINF010RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose) a Easy lock (nasazení i sundání sedátka pouhým zmáčknutím – jednoduchá údržba).

10 827 Kč

Závěsný set WC – sada obsahuje závěsné WC a sedátko TESI Ideal Standard, modul Geberit Duofix, tlačítko Delta 20 bílé a zvukoizolační vložku

7 321 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku TECE a WC sedátko.

10 715 Kč

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky Grohe (typ G38528000), ovládacího tlačítka značky Grohe (typ G38732SH0), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATINF010RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose) a Easy lock (nasazení i sundání sedátka pouhým zmáčknutím – jednoduchá údržba).

10 371 Kč
Další produkty od výrobce SAT

Sprchový kout bez madel a vaničky v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Posuvný systém otevírání. Určení – levá i pravá orientace.

13 980 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku SAT a WC sedátko.

10 396 Kč

Sprchová boční zástěna walk-in ze série SAT SK v čirém provedení. Profily jsou v lesklém chromu. S povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Posuvný systém otevírání. Levé i pravé provedení – přizpůsobíte si při montáži. Kompatibilní se sprchovými dveřmi ze série SAT SK. Tvrzené 6 mm bezpečnostní sklo. Výška 195 cm.

4 690 Kč

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým doplňkem ze série Simply R. Název odkazuje na jednoduchý a elegantní design, jako je tento dávkovač mýdla v PVD Gun Metal provedení. Nástěnný typ. Dávkovač disponuje šířkou 8.3 cm, výškou 16.9 cm a hloubkou 11.6 cm.

1 099 Kč

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým doplňkem ze série Evolution S. Název odkazuje na jednoduchý a elegantní design, jako je tento držák toaletního papíru. Nástěnný typ. Držák disponuje šířkou 16 cm, výškou 2.5 cm a hloubkou 8 cm. Chromové provedení.

599 Kč

Zátka a ovladač v bílém lesklém provedení. Kompatibilní s tělem SATAVA. Materiál je kov.

3 805 Kč

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým doplňkem ze série Mood. Název odkazuje na jednoduchý a elegantní design, jako je tento držák skleniček v černém provedení. Nástěnný typ. Držák disponuje šířkou 8.5 cm, výškou 9.5 cm a hloubkou 8.5 cm.

199 Kč

Sprchová zástěna walk-in ze série walk-in xmotion z čirého skla s dekorem transparent. Profily jsou v lesklém chromu. S povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

13 470 Kč