koupelnyjinak.cz

Cenově zvýhodněný závěsný WC set Geberit do lehkých stěn / předstěnová montáž+ WC SAT Brevis SIKOGES7W1

Cenově zvýhodněný závěsný WC set Geberit do lehkých stěn / předstěnová montáž+ WC SAT Brevis SIKOGES7W1
Přejít do obchodu »
Značka: SAT
8 690

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky Geberit (typ 111.153.00.1), ovládacího tlačítka značky Geberit (typ 115.125.11.5), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATBRE010RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose) a Easy lock (nasazení i sundání sedátka pouhým zmáčknutím – jednoduchá údržba).

Další produkty z kategorie Závěsné WC sety

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá.

13 928 Kč

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky Geberit (typ 111.153.00.1), ovládacího tlačítka značky Geberit (typ 115.119.46.1), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATBRE010RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose) a Easy lock (nasazení i sundání sedátka pouhým zmáčknutím – jednoduchá údržba).

9 310 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul k zazdění, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá.

11 815 Kč

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky Geberit (typ 110.100.00.1), ovládacího tlačítka značky Geberit (typ 115.125.11.5), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATBRE010RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose) a Easy lock (nasazení i sundání sedátka pouhým zmáčknutím – jednoduchá údržba).

8 540 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení chrom matný.

12 597 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje rimfree – bez splachovacího okruhu. Modul Duofix do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit ovládací tlačítko Delta WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení chrom lesklý.

10 673 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit a WC sedátko.

12 995 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit a WC sedátko.

15 608 Kč
Další produkty od výrobce SAT

Praktický set koupelnových doplňků SAT, který se skládá z háčku (SATDBWIC4), háčku (SATDHACEK3MMC), stěrky na sklo (SATDSTERKAMC), police (SATDPOL2MC)

3 029 Kč

Praktický set koupelnových doplňků SAT, který se skládá z háčku (SATDBWI2), háčku (SATWIHACEKPLAST), stěrky na sklo (SATDSTERKA), police (SATPOLPLASTT)

1 608 Kč

Sprchový kout ze série SAT Project z čirého skla. Profily jsou v lesklém chromu. Součástí balení není sprchová vanička. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace. Bezpečnostní 4 mm sklo.

4 790 Kč

Pokud jsou sprchové dveře SATTGDO80(90,100)CRT a SATTGDN80(90,100,120)CRT určené do niky, je potřeba dokoupit tento profil.

1 090 Kč

Sprchový kout s vaničkou a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Zalamovací systém otevírání. Levá i pravá orientace.

19 170 Kč

Sprchová zástěna walk-in včetně boční zástěny s profilem v černém matném provedení. a výplní z čirého skla s dekorem transparent. S povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

20 050 Kč

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým doplňkem ze série SAT EVOLUTION S. Název odkazuje na jednoduchý a elegantní design, jako je tato WC štětka. Provedení mléčné sklo/chrom. Hranatý tvar. Povrchová úprava lesk. Nástěnný typ.WC štětka disponuje šířkou 10 cm, výškou 38.2 cm a hloubkou 10.4 cm.

1 649 Kč

Správné umyvadlo vdechne život vaší koupelně a podtrhne její styl, jako umyvadlo ze série Brevis na desku bez přepadu. Umyvadlo disponuje šířkou 43 cm, hloubkou 30 cm a výškou 13 cm. Bílé provedení. Vtok není součástí dodání.

1 490 Kč