koupelnyjinak.cz

Cenově zvýhodněný závěsný WC set Roca k zazdění + WC SAT Brevis SIKORW3

Cenově zvýhodněný závěsný WC set Roca k zazdění + WC SAT Brevis SIKORW3
Přejít do obchodu »
Značka: SAT
9 387

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky Roca (typ A89011001B), ovládacího tlačítka značky Roca (typ A8901150B2), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATBRE010RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose) a Easy lock (nasazení i sundání sedátka pouhým zmáčknutím – jednoduchá údržba).

Další produkty z kategorie Závěsné WC sety

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá.

10 279 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá.

9 601 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul k zazdění, WC nádržku Alca a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení chrom.

10 216 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul Rapid SL do lehkých stěn / předstěnový, WC nádržku Grohe a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení černá lesk.

9 190 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Alca a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá.

7 785 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul k zazdění, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení chrom lesklý.

13 290 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul k zazdění, WC nádržku Geberit a WC sedátko.

11 725 Kč

Závěsný set WC – sada obsahuje závěsné WC S50 Vitra, sedátko EASY2244, modul Geberit Duofix, tlačítko Delta 20 bílé a zvukoizolační vložku

7 194 Kč
Další produkty od výrobce SAT

Reálné rozměry (stavitelnost) koutu 117-117,8, viz. montážní návod. Sprchová zástěna walk-in z neprůhledného skla a dekorem kouřového efektu zaručuje intimitu při sprchování. Součástí zástěny jsou profily a zavětrování v lesklém chromu. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

9 670 Kč

Praktický set koupelnových doplňků SAT, který se skládá z háčku (SATDBMOOD1CH), dávkovače mýdla (SATDMOOD99CH), držáku toaletního papíru (SATDMOOD26CH)

501 Kč

Správné umyvadlo vdechne život vaší koupelně a podtrhne její styl, jako umyvadlo ze série infinitio na desku bez přepadu. Umyvadlo disponuje šířkou 45.5 cm, hloubkou 32.5 cm a výškou 13.5 cm. Šedé barevné provedení a oválný tvar. Materiál je keramika. Vtok není součástí dodání.

3 490 Kč

Kompletní sprchová zástěna walk-in s profilem, zavětrováním a dopňky a výplní z čirého skla s dekorem transparent. Sprchová zástěna s extrémně odolným kaleným sklem 8 mm. S povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Levá i pravá orientace.

14 440 Kč

Sprchové dveře včetně nikového profilu s profilem v černém matném provedení. a výplní z čirého skla s dekorem transparent. S povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

13 560 Kč

Páková podomítková bidetová baterie včetně podomítkového tělesa. V chromovém provedení. Balení obsahuje: bidetovou baterii s bezpečnostní pojistkou, podomítkové těleso, bidetovou spršku a sprchovou hadici. Délka hadice: 150 cm

3 789 Kč

Designový a současně praktický prvek, který nepokazí úžasný dojem z Vaší koupelny – to je nová pochromovaná stěrka na sklo. Patří k ní i pochromovaný háček k jejímu zavěšení na stěnu. Skla i zrcadla jsou součástí koupelen a vždy se hodí mít po ruce praktickou stěrku k jejich rychlému a snadnému očištění – aby tyto plochy vypadaly k světu a zářily čistotou. Jen pár tahů stěrkou Vám bude stačit k dosažení dokonalého výsledku. Montáž vrtáním. Prodloužená záruka 5 let!

699 Kč

Sprchová vanička z litého mramoru v bílé barvě. Vanička disponuje rozměry: šířka 100 cm, hloubka 90 cm a výška 3 cm. Součástí balení jsou nožičky. Nosnost vaničky je 120 kg. Protiskluzová vrstva. Vaničku lze instalovat na nožičkách, s panelem, obezdít, usadit na podlahu nebo do podlahy zcela zapustit.

8 190 Kč