koupelnyjinak.cz

Cenově zvýhodněný závěsný WC set TECE do lehkých stěn / předstěnová montáž+ WC Ideal Standard Tesi SIKOTSE0

Cenově zvýhodněný závěsný WC set TECE do lehkých stěn / předstěnová montáž+ WC Ideal Standard Tesi SIKOTSE0
Přejít do obchodu »
Značka: Tece
13 098

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku TECE a WC sedátko.

Další produkty z kategorie Závěsné WC sety

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení chrom matný.

11 748 Kč

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky Alca (typ AM1011120), ovládacího tlačítka značky Alca (typ M572), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATBRE010RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose) a Easy lock (nasazení i sundání sedátka pouhým zmáčknutím – jednoduchá údržba).

9 971 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul k zazdění, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá.

11 815 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul k zazdění, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení chrom lesklý.

7 868 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku SAT a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení chrom lesklý.

7 231 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul k zazdění, WC nádržku Geberit a WC sedátko.

10 956 Kč

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky Geberit (typ 458.103.00.1), ovládacího tlačítka značky Geberit (typ 115.125.46.1), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATBRE010RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose) a Easy lock (nasazení i sundání sedátka pouhým zmáčknutím – jednoduchá údržba).

10 233 Kč

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky Alca (typ AM1151000), ovládacího tlačítka značky Alca (typ M72), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATBRE010RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose) a Easy lock (nasazení i sundání sedátka pouhým zmáčknutím – jednoduchá údržba).

9 265 Kč
Další produkty od výrobce Tece

TECEbase ovládací tlačítko pro WC, dvojčinné, matný chrom. Kompatibilní pouze s moduly TECE.

1 370 Kč

TECEloop skleněné ovládací tlačítko pro WC, sklo černá, tlačítka bílé. Kompatibilní pouze s moduly TECE.

4 122 Kč

Sprchový žlab z nerezové oceli o šířce roštu 80 cm. V lesklém provedení.

6 476 Kč

Sprchový žlab z nerezi o šířce roštu 85 cm. V lesklém provedení.

6 443 Kč

TECEloop základní rámeček pro ovládací desku, tlačítka lesklý chrom. Kompatibilní pouze s moduly TECE.

2 262 Kč

TECEnow plastové ovládací tlačítko matný chrom. Kompatibilní pouze s moduly TECE.

2 593 Kč

TECE profil set 4v1. Součástí balení je: TECEprofil base pro WC, ovládání zepředu, stavební výška 112 cm – šrouby a hmoždinky k uchycení do nosné stěny – ovládací tlačítko TECEnow lesklý chrom !!!! – zvukoizolační vložka TECEprofil pro WC

8 165 Kč

2 chromované roháčky (1/2″ x 3/8″) včetně krytky.

430 Kč