koupelnyjinak.cz

Cenově zvýhodněný závěsný WC set TECE do lehkých stěn / předstěnová montáž+ WC S-Line S-line Pro SIKOTSR0

Cenově zvýhodněný závěsný WC set TECE do lehkých stěn / předstěnová montáž+ WC S-Line S-line Pro SIKOTSR0
Přejít do obchodu »
Značka: Tece
8 782

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku TECE a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá.

Další produkty z kategorie Závěsné WC sety

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku SAT a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá lesklý.

8 698 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul k zazdění, WC nádržku Alca a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení chrom.

10 190 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku SAT a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá lesklý.

7 026 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku TECE a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení chrom lesklý.

10 211 Kč

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky Geberit (typ 458.103.00.1), ovládacího tlačítka značky Geberit (typ 115.125.11.5), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATBRE010RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose) a Easy lock (nasazení i sundání sedátka pouhým zmáčknutím – jednoduchá údržba).

9 597 Kč

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky SAT (typ SATAMSK), ovládacího tlačítka značky SAT (typ SATAT70), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATINF011RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose).

11 772 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení chrom lesklý.

8 814 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku SAT a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení chrom matný.

12 342 Kč
Další produkty od výrobce Tece

Rošt z kartáčované nerezi o šířce roštu 115 cm. Mřížka v dekoru basic.

4 791 Kč

Rošt z leštěné nerezi o šířce roštu 65 cm. Mřížka v dekoru organic.

3 808 Kč

Značka: Tece, Série: Box, Druh výrobku: nádržka, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: k WC, Barva: , Výbava: , Materiál: ,

6 979 Kč

Rošt z leštěné nerezi o šířce roštu 115 cm. Mřížka v dekoru basic.

3 996 Kč

Rošt z leštěné nerezi o šířce roštu 145 cm. Mřížka v dekoru organic.

7 510 Kč

Profilový kryt z nerezové oceli, kartáčovaný.

1 234 Kč

Souprava pro předstěnovou montáž wc modulů. Slouží k připojení montážních prvků k nosné konstrukci, hloubkově nastavitelné, 18 až 23 cm.

657 Kč

Sprchový žlab z nerezi o šířce roštu 74 cm. Minimální stavební výška 7 cm. Mřížka v dekoru zebra. Průměr odpadu pro připojení DN 50. Sifon je součástí balení. Nohy jsou součástí balení. V lesklém provedení.

7 052 Kč