koupelnyjinak.cz

Cenově zvýhodněný závěsný WC set TECE do lehkých stěn / předstěnová montáž+ WC SAT Brevis SIKOTS3W1

Cenově zvýhodněný závěsný WC set TECE do lehkých stěn / předstěnová montáž+ WC SAT Brevis SIKOTS3W1
Přejít do obchodu »
Značka: SAT
10 709

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky TECE (typ 9.300.302), ovládacího tlačítka značky TECE (typ 9.240.700), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATBRE010RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose) a Easy lock (nasazení i sundání sedátka pouhým zmáčknutím – jednoduchá údržba).

Další produkty z kategorie Závěsné WC sety

Závěsný wc set – sada obsahuje modul k zazdění, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá.

13 487 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit a WC sedátko.

9 167 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení chrom lesklý.

10 137 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit a WC sedátko.

10 237 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku SAT a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá lesklý.

7 026 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení chrom matný.

8 862 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul k zazdění, WC nádržku Geberit a WC sedátko.

14 222 Kč

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky Grohe (typ G38528000), ovládacího tlačítka značky Grohe (typ G38732SH0), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATBRE010RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose) a Easy lock (nasazení i sundání sedátka pouhým zmáčknutím – jednoduchá údržba

10 344 Kč
Další produkty od výrobce SAT

Sprchový kout bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Otočný systém otevírání. Určení – levá i pravá orientace.

14 980 Kč

Háček v barevném provedení černý mat. Doporučujeme ho například k zavěšení černé stěrky SATDSTERKAMC. Snadná montáž bez nutnosti vrtání, pouze lepením na 3M pásku na zadní straně háčku.

369 Kč

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým doplňkem ze série SAT Project. Název odkazuje na jednoduchý a elegantní design, jako je tento držák ručníků v chromovém provedení. Nástěnný typ. Držák disponuje šířkou 21 cm, výškou 8,7 cm a hloubkou 3,7 cm.

469 Kč

Sprchový kout s vaničkou a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a je opatřena dekorem Chinchilla. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

7 980 Kč

Sprchová zástěna walk-in, výplň je ze skla s proužky bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Určení – levá i pravá orientace.

8 170 Kč

Sprchová zástěna walk-in včetně boční zástěny s profilem v černém matném provedení. a výplní z čirého skla s dekorem transparent. S povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

18 150 Kč

Sprchová zástěna walk-in, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Určení – levá i pravá orientace.

9 470 Kč

Praktický set koupelnových doplňků SAT, který se skládá z dávkovače mýdla (SATDBINFIBE), držáku kartáčků (SATDINFI27BE), mýdlenky (SATDINFI39BE), WC štětky (SATDINFI37BE)

563 Kč