koupelnyjinak.cz

HG restaurátor tvrdého dřeva HGRTD

HG restaurátor tvrdého dřeva HGRTD
Přejít do obchodu »
Značka: HG
280

HG restaurátor tvrdého dřeva, vyvinutý speciálně k ošetření a na ochranu zahradního nábytku z tvrdého dřeva.

Další produkty z kategorie Obklady

Mrazuvzdorné. Skleněná Mozaika v hnědé barvě o rozměru 31,6×31,6 cm a tloušťce 4 mm s lesklým povrchem. Základní prvek ve tvaru čtverce o rozměru 2,5×2,5 cm

2 499 Kč

Rektifikovaná dlažba v šedé barvě v designu cementu o rozměru 6,3×59,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vhodné do kuchyně, kanceláří.

1 699 Kč

Obklad v béžové barvě v rustikálním designu o rozměru 6,5×13,2 cm a tloušťce 8,8 mm s lesklým povrchem. Vhodné pouze do interiéru. S minimálními rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby.

1 499 Kč

Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení bílošedá a v betonovém designu o rozměru 29,8×59,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže.

872 Kč

Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení ivory v betonovém designu o rozměru 33×66,5 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vhodné do kuchyně, kanceláří, na balkóny.

1 149 Kč

Mrazuvzdorná a rektifikovaná schodovka v šedé barvě v betonovém designu o rozměru 29,8×119,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné do hal hotelů, obchodů a garáže.

940 Kč

Dlažba v hnědé barvě o rozměru 33×33 cm a tloušťce 7,8 mm s matným povrchem. Vhodné pouze do interiéru.

499 Kč

Mrazuvzdorná dlažba. Rozměr 20×20 cm a tloušťka 10,5 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. Vhodné do kuchyně, kanceláří, na balkóny.

349 Kč
Další produkty od výrobce HG

Koncentrovaný vyživující čistič se svěží vůní, obnovující lesk, vhodný pro vinyl, marmoleum, PVC, linoleum a všechny typy podlah z umělých materiálů.

200 Kč

Koncentrovaný mopový čistič se svěží vůní pro pravidelné čištění beze šmouh jak lakovaných plovoucích parketových podlah, tak i parketových podlah ošetřených ochranným filmem.

195 Kč

HG odstraňovač silikonového tmelu je speciálně vyvinutý pro velmi snadné odstraňování silikonu z různých povrchů.

315 Kč

HG gelový čistič odpadů je vysoce účinný, jedinečný a bezpečný čistič, který je připraven k okamžitému použití.

220 Kč

HG Ochranný film s hedvábným leskem (HG Odstranitelná ochrana dlažby) je unikátní politura na všechny druhy dlažby a břidlice, kterou lze jednoduše odstranit. Dodává povrchu hedvábný lesk a chrání před skvrnami a znečištěním.

345 Kč

HG extrémně intenzivní čistič (HG super odstraňovač) je určen na opravdu silné znečištění dlažby a přírodního kamene.

300 Kč

Chrání lakovaný povrch podlah před opotřebením, poškrábáním a dalším poškozením při zachování matného vzhledu. Mimořádně snadné použití.

290 Kč

Vysoce účinný HG tekutý DUO čistič odpadů, speciálně vyvinutý pro extrémně ucpané kuchyňské, koupelnové a WC odpady. HG tekutý DUO čistič odpadů odstraňuje zbytky tuku a jídla, vlasy, zubní pastu, zbytky mýdla pod. Je bezpečný pro všechna potrubí.

355 Kč