koupelnyjinak.cz

Klika Naturel Wega dozický (WK,BB) černá matná KLIKAWEGA

Klika Naturel Wega dozický (WK

Designová klika na hranatých rozetách za přijatelnou cenu vhodně doplní nejen skladové dveře Naturel. Barevné provedení černá matná.

Další produkty z kategorie Kliky a kování

Elegantní klika v provedení broušený nerez a jednoduchém designu, s odolným povrchem a dlouhou životností, je vhodná do každého interiéru. Klika v moderním designu od předního evropského výrobce s dlouholetou tradicí a za skvělé ceny, to jsou kliky Naturel.

616 Kč

Interiérová klika, barva nikl perla

957 Kč

Klika Naturel MELODY-RT, v černém matném provedení. Klika s otvorem pro klasický interiérový klíč (neboli velký dózický klíč).

2 777 Kč

Značka: Naturel, Série: Square, Druh výrobku: klika, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: černá černá matná, Výbava: , Materiál: ,

2 116 Kč

Elegantní klika v provedení lesklý chrom a moderním diamantovém designu, s odolným povrchem a dlouhou životností, je vhodná do každého interiéru. Klika v moderním designu od předního evropského výrobce s dlouholetou tradicí a za skvělé ceny, to jsou kliky Naturel.

1 732 Kč

Elegantní klika v provedení broušený chrom a hranatém designu, s odolným povrchem a dlouhou životností, která je vhodná do každého interiéru. Klika v moderním designu od předního evropského výrobce s dlouholetou tradicí a za skvělé ceny, to jsou kliky Naturel.

1 078 Kč

Designová klika na hranatých rozetách za přijatelnou cenu vhodně doplní nejen skladové dveře Naturel. Barevné provede Nikl Perla. Spodní rozeta na dozický klíč. Lze dodat i v provedení Titan.

599 Kč

Populární celonerezová klika hranatého vzhledu na hranatých rozetách. klika s otvorem pro zámkovou cylindrickou vložku ( FAB)

878 Kč
Další produkty od výrobce Naturel

Levá obložková zárubeň v dekoru dub pro dveře o šířce 70 cm pro tloušťku stěny 8-10 cm. Povrch CPL.

3 490 Kč

Moderní interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Rámová konstrukce z MDF s kvalitní fólií v žádaném a velmi pěkném. Výplň je poskládána z panelů z MDF ve stejném dekoru a bílého matného skla tl. 4 mm. Zasklení bez zasklívacích rámečků působí velice estetickým dojmem. Dveře lze osadit jak do stávající ocelové zárubně v české normě nebo do obložkové zárubně. Dveře mají dozický zámek na klíč (rozteč 72 mm).

4 990 Kč

Klika v černém matném/chromovém provedení s WC kličkou

957 Kč

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v barvě dubu bardolíno s matným povrchem o rozměru 40x50x22 cm. Povrch v provedení lamino. S pomalým zavíráním. Dvířka mají levé i prvé otevírání.

2 490 Kč

Obdélníkové zrcadlo s LED osvětlením o rozměru 60×70 cm. Rám zrcadla v černé barvě. Barevná teplota osvětlení je 6 000 K (chladnější bílá). S krytím IP44, je chráněno proti stříkající vodě. Orientace zrcadla na šířku.

9 790 Kč

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v imitaci betonu s matným povrchem o rozměru 60x53x46 cm. Povrch v provedení lamino.

11 490 Kč

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v provedení dub wellington s matným povrchem o rozměru 100x53x46 cm. Povrch v provedení lamino.

13 890 Kč

Moderní interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Desková konstrukce s dřevěným rámem, voštinovou výplní, bílé matné sklo tl. 4mm, odolná 3D fólií v žádaném a velmi pěkném dekoru. Dveře lze osadit jak do stávající ocelové zárubně v české normě nebo do obložkové zárubně. Dveře mají dozický zámek na klíč (WK) (rozteč 72 mm).

3 599 Kč