koupelnyjinak.cz

Náhradní přepínač SAT pro SATPIPE NDSATPIPE12

Náhradní přepínač SAT pro SATPIPE NDSATPIPE12
Přejít do obchodu »
Značka: SAT
249

Přepínač k produktu SATPIPE. Jedná se o náhradní díl a nelze jej použít k jinému produktu.

Další produkty z kategorie Příslušenství k vodovodním bateriím

Značka: Optima, Série: , Druh výrobku: rozeta, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: ,

299 Kč

Značka: Optima, Série: , Druh výrobku: rukojeť, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: ,

159 Kč

Značka: Optima, Série: , Druh výrobku: kartuše, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: ,

249 Kč

Kartuše od německého výrobce Hansgrohe pro baterie série AXOR.

1 290 Kč

Páka v chromovém provedení.

199 Kč

Přepínání

215 Kč

2-polohová sprchová růžice k teleskopické dřezové baterii 56081 a 57081.

416 Kč
Další produkty od výrobce SAT

Sprchové dveře bez madel a vaničky v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Otočný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

12 480 Kč

Správné umyvadlo vdechne život vaší koupelně a podtrhne její styl, jako umyvadlo ze série Infinitio v bílém provedení na desku bez přepadu. Umyvadlo disponuje šířkou 45.5 cm, hloubkou 32.5 cm a výškou 13.5 cm. Vtok není součástí dodání.

2 990 Kč

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým doplňkem ze série walk-in. Název odkazuje na jednoduchý a elegantní design, jako je tento háček. Materiál nerez v chromovém provedení. Nástěnný typ. Háček disponuje šířkou 2.5 cm, výškou 6.2 cm a hloubkou 3.1 cm.

179 Kč

Obdélníková vana vyrobená z akrylátu, tloušťka materiálu je 5 mm. Určení vany – levá i pravá orientace. Objem vany je 160 litrů. Včetně sifonu s napouštěním přepadem a nožiček.

11 232 Kč

Pro dokonalý vzhled barevných umyvadel Infinitio. Vtok v modré matné barvě pro umyvadlovou mísu bez přepadu. Na čištění nepoužívejte abrasivní čistící prostředky, mohou tak poškodit produkt.

890 Kč

Pro větší pohodlí ve Vaší koupelně a její zútulnění jsme náš sortiment koupelnových předložek rozšířili o sérii předložek Infinitio v rozměru 50×80 cm. Koupelnová předložka s 3 cm dlouhým vlasem ve světle šedé barvě plně odpovídá současným trendům. Mimořádně hebký a měkký materiál společně s délkou vlasu dodá koupelně jinou dimenzi a útulnost. Koupelnové předložky Infinitio mají na spodní straně protiskluzovou vrstvu, jejich použití je tedy bezpečné a není potřeba se bát uklouznutí. Pocit relaxace po horké koupeli nebo sprše bude při jejich použití dokonalý. Díky novým předložkám Infinitio si poradíme s nepříjemně studenou, mokrou a kluzkou podlahou v každé koupelně!

299 Kč

Sprchová zástěna walk-in včetně boční zástěny s profilem v lesklém chromu a výplní z čirého skla s dekorem transparent. S povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

20 850 Kč

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým doplňkem ze série Infinitio. Název odkazuje na jednoduchý a elegantní design, jako je tento dávkovač mýdla v černém provedení. Volně stojící typ. Dávkovač disponuje šířkou 6.4 cm, výškou 16.5 cm.

169 Kč