koupelnyjinak.cz

Ovládací tlačítko Ideal Standard, matný chrom W3708AD

Ovládací tlačítko Ideal Standard

Značka: Ideal Standard, Série: , Druh výrobku: ovládací tlačítko, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: šedá matný chrom, Výbava: , Materiál: ,

Další produkty z kategorie WC

Prodloužená záruka 5 let! Stojící WC kombi včetně prkénka s vario odpadem s bočním napouštěním 3/8″ bez splachovacího okruhu. Se splachováním o objemu 3/5 litru, instalační sada součástí. Napouštění z levé i pravé strany.

6 990 Kč

TECEloop plastové dvoumnožstevní ovládací tlačítko pro WC.

2 008 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Alca a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá.

7 739 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá.

8 815 Kč

Značka: Villeroy & Boch, Série: , Druh výrobku: , Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: ,

6 073 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje: WC bez splachovacího okruhu, modul Duofix do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku Geberit, ovládací tlačítko Sigma, WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá lesklý.

7 187 Kč

SIKO zvukoizolační vložka se umisťuje mezi závěsné WC a obklad. Slouží k tlumení zvuku při spláchnutí záchodu a zároveň zabraňuje prasknutí obkladů při utahování WC ke zdi.

197 Kč

Klozetové sedátko s poklopem Villeroy & Boch ze série Pure Stone s funkcí quick-release a softclosing.

9 851 Kč
Další produkty od výrobce Ideal Standard

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo ve světle modré barvě s matným povrchem o rozměru 60x44x49 cm s lakovaným povrchem.

8 500 Kč

Umyvadlo s otvorem pro baterii uprostřed o šířce 50 cm, hloubce 46 cm a výšce 16 cm. Balení bez sifonu a baterie. Montážní sadu je nutné dokoupit.

2 262 Kč

Umyvadlo s otvorem pro baterii uprostřed o šířce 60 cm, hloubce 42 cm a výšce 14,5 cm. Balení bez sifonu a baterie. Montážní sadu je nutné dokoupit.

3 522 Kč

Značka: Ideal Standard, Série: Tesi, Druh výrobku: WC pouze nádrž, Dizajn výrobku: oblý, Určení výrobku: , Barva: bílá bílá, Výbava: , Materiál: keramika,

2 028 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje: WC bez splachovacího okruhu, modul k zazdění, WC nádržku Jika a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení bílá lesklý.

7 846 Kč

WC prkénko z duroplastu se softclose (pomalé sklápění) v bílé barvě.

2 106 Kč

Závěsná deska pod umyvadlo v kombinaci světle šedá lesk/bílá mat o rozměru 80,4×44,2×1,8 cm s lakovaným povrchem.

2 468 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul k zazdění, WC nádržku Geberit a WC sedátko.

10 956 Kč