koupelnyjinak.cz

Ovládací tlačítko Ravak Chrome černé X01797

Ovládací tlačítko Ravak Chrome černé X01797
Přejít do obchodu »
Značka: Ravak
4 667

Doladí vaši toaletu k dokonalosti. Designem ladí zejména k vybavení koupelny a toalet ze série Chrome. Mechanismus tlačítek je integrován do stěny, takže nenarušuje jejich estetickou jednotnost.

Další produkty z kategorie WC

Ovládací tlačítko pro WC z kvalitního plastu v bílé barvě (tlačítka v chromu). Úsporný dvoutlačítkový systém pro velké a malé splachování.

2 615 Kč

Pro závěsné WC; Pro zazdění a obezdění k nosné stěně – mokrý proces, stavební hloubka jen 86 mm; Vhodný pro rekonstrukce; Pro montáž závěsného WC s připojovací roztečí 180 mm nebo 230 mm

2 333 Kč

Závěsný wc set – sada obsahuje modul do lehkých stěn / předstěnová, WC nádržku SAT a WC sedátko. WC prkénko je vyrobeno z materiálu Duroplast. Ovládací tlačítko je z materiálu plast a je v barevném provedení chrom lesklý.

8 375 Kč

GROHE revizní šachta pro malá tlačítka – pro kombinaci s nádržkami Rapid SL a Uniset

302 Kč

Podomítková nádrž Grohe se stavební výškou 1,13 m.

5 485 Kč

Ovládací tlačítko, manuální ovládání pro pisoár. Kompatibilní pouze s moduly GROHE.

2 498 Kč

Splachovací tlačítko s tlačítkovým ovládáním. Kompatibilní pouze s moduly GROHE.

1 857 Kč

Pro předstěnové instalační systémy a WC nádrže pro zazdění; Pro bezdotykové splachování pomocí senzoru; Nelze použít pro předstěnové instalační systémy Slim

11 544 Kč
Další produkty od výrobce Ravak

POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, jen nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru. Sprchové dveře, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

7 812 Kč

POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, jen nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru. Boční zástěna ke sprchovým dveřím bez vaničky a barvou profilů bílá, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

5 602 Kč

Asymetrická vana z akrylátu o tloušťce 5 mm. Levá orientace. Objem vany je 225 litrů. Balení bez panelu, nožiček a sifonu.

11 467 Kč

Asymetrická vana z akrylátu o tloušťce 5 mm. Pravá orientace. Objem vany je 190 litrů. Balení bez panelu, nožiček a sifonu.

8 152 Kč

Sprchový kout bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Otočný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

21 072 Kč

Dvojumyvadlo se dvěma otvory pro baterii o šířce 120 cm, hloubce 49 cm. Balení bez sifonu a baterie.

9 767 Kč

Kovová konzole slouží k zavěšení umyvadla Yard 800 na zeď a svým tvarem tvoří s umyvadlem designový celek.

2 797 Kč

Podomítkový vývod. V kulatém designu.

842 Kč