koupelnyjinak.cz

Podomítkový vývod SAT B-Way černý SATBSPVBW

Podomítkový vývod SAT B-Way černý SATBSPVBW
Přejít do obchodu »
Značka: SAT
1 690

Podomítkový vývod bez sprchového setu.

Další produkty z kategorie Sprchy

Sprchový set s poličkou s montáží na stěnu se 3 funkcemi s průměrem 15 s délkou 90 cm. Materiál plast.

4 062 Kč

Sprchový set s poličkou se 3 funkcemi s průměrem 11 cm s délkou 90 cm. V oblém designu. Materiál plast.

2 239 Kč

Ruční sprcha se 4 funkcemi s průměrem 8,5 cm.

492 Kč

Podomítkový vývod s držákem sprchy s montáží pod omítku s délkou 8,8 cm. V hranatém designu.

1 370 Kč

Elegantní sprchový systém s hlavovou sprchou a ruční sprchou bez baterie. Ruční sprcha disponuje 3 funkcemi – jednoduché přepínání mezi hlavovou a ruční sprchou pomocí tlačítka. Materiál je pochromovaný plast. Součástí systému je sprchová hadice v délce 150 cm. Průměr hlavové sprchy 20 cm.

4 190 Kč

Ruční sprcha se 4 funkcemi s průměrem 100 mm. Průtok 9 litrů/minutu.

1 006 Kč

Hlavová sprcha s 1 funkcí.

5 222 Kč
Další produkty od výrobce SAT

V rámci série Infinitio můžete najít umyvadla na desku i toalety, které rozhodně zaujmou vaši pozornost, jako tato elegantní závěsná toaleta v oblém designu. Součástí balení je sedátko s pomalým sklápěním (Softclose) a rychlým vyjmutím (Easy Lock) Toaleta disponuje skrytým uchycením a zadním odpadem bez splachovacího okruhu. Objem splachování 3/6 litrů. Lesklé provedení.

5 990 Kč

Reálné rozměry (stavitelnost) koutu 97-97,8, viz. montážní návod. Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v provedení mosaz, výplň je z neprůhledného skla a je opatřena dekorem mřížky. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Určení – levá i pravá orientace.

10 170 Kč

Obdélníková vana vyrobená z akrylátu, tloušťka materiálu je 5 mm. Určení vany – levá i pravá orientace. Objem vany je 170 litrů. Balení včetně sifonu a nožiček.

9 830 Kč

KalyxX Active představuje nejnovější generaci úpravy vody s využitím vlastností dvojitého vodního víru a silných magnetů. Výsledkem procesu je aktivovaná voda s pozitivními účinky při ochraně celé domácnosti proti vodnímu kameni nebo v zemědělství. Tvorbu aktivované vody a její pozitivní účinky potvrdily testy 4 nezávislých institucí – Polnohospodářská Univerzita v Nitře, Slovensko (zpráva: Vplyv aktivovanej vody zariadením IPS na klíčenie, rast, produkciu a kvalitu biomasy rastlín 2021), ALFA-MED s.r.o. Praha, ČR (Analýza vody za pomoci GDV kamery), Masaru Emoto office Tokyo, Japonsko (test report Certificate of water crystals photographs) a Extremely Alive Welness Tonics, Melbourne, Austrálie (test report https://www.mdpi.com/2072-6643/13/12/4446).

11 690 Kč

Páková nástěnná sprchová baterie bez sprchového setu v chromovém provedení. Rozteč baterie 150 mm. V barevném provedení lesk.

1 190 Kč

Prodloužená záruka 5 let! Ověřená účinnost: snižuje usazovaní vodního kamene o 76%. Bez jakékoliv údržby spolehlivě funguje minimálně 10 let.

4 990 Kč

Sprchová zástěna walk-ina má dekor kouřového efektu bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Určení – levá i pravá orientace.

9 370 Kč

Správné umyvadlo vdechne život vaší koupelně a podtrhne její styl, jako umyvadlo ze série Infinitio na desku bez přepadu. Umyvadlo disponuje šířkou 61.5 cm, hloubkou 36 cm a výškou 15.5 cm. Černé provedení a oválný tvar. Vtok není součástí dodání.

3 690 Kč