koupelnyjinak.cz

Podpora k vaně Polysan, šířka 100cm PO100/100

Podpora k vaně Polysan

Značka: Polysan, Série: , Druh výrobku: podpora k vaně, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: ,

Další produkty z kategorie Příslušenství k vanám

Elegantní vanová zástěna VS3 RAVAK, je praktickou součástí koupelny, kde je umístěná vana. Díky této zástěně nemusíte mít obavy, že byste při sprchování ve vaně, vytopili koupelnu. Po sprše lze zástěna složit směrem dovnitř vany.

5 347 Kč

Krycí lišty utěsní a překryjí spáry vzniklé při instalaci vaniček i van. Zajistí jednodušší čistitelnost hůře přístupných míst u stěny a pomohou i v situacích, kdy se při zednických pracích nepodařilo udržet pravý úhel. Balení obsahuje samotnou lištu, koncovky je třeba zakoupit zvlášť.

161 Kč

Panel k vaně ze série Vanessa Neo vyrobený z materiálu akrylát. Šířka panelu udávána výrobcem je 170 cm.

5 216 Kč

Vanová zástěna o rozměru 150×85 cm. Otočný systém otevírání. pravá orientace. Profil bílá. Zástěna je složena ze jednodílná dílů. Zástěna je určena na asymetrické vany.

8 917 Kč

Praktický čelní panel z akrylátu v bílé barvě, pravý, se kterým je snadné manipulovat, je vhodným výběrem i do Vaší koupelny. Bez panelkitu.

4 497 Kč

Vanová zástěna o rozměru 150×75 cm. Nelze otevřít – pevný systém. Profil v lesklém chromu. Zástěna je určena na klasické vany.

3 746 Kč

Vanová zástěna o rozměru 150×150 cm. Posuvný systém otevírání. pravá orientace. Profil v lesklém chromu. Zástěna je určena na klasické vany.

15 437 Kč

Panel k vaně ze série Plain vyrobený z materiálu akrylát. Šířka panelu udávána výrobcem je 130 cm.

2 920 Kč
Další produkty od výrobce Polysan

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v černém matném provedení, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou ANTIDROP dojde k vyhlazení porézního povrchu skla. Posuvný systém otevírání. Určení – levá i pravá orientace.

11 592 Kč

Sprchový kout bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou ANTIDROP dojde k vyhlazení porézního povrchu skla. Posuvný systém otevírání. Určení – levá i pravá orientace.

19 328 Kč

Sprchová vanička v bílé barvě o rozměru 90x80x4 cm. Rádius vaničky je R 550. Balení bez sifonu a nožiček.

6 200 Kč

Volně stojící vana. Určení vany – levá i pravá orientace. Objem vany je 175 litrů. Balení včetně nožiček.

50 960 Kč

Volně stojící vana z akrylátu. Levá i pravá orientace. Objem vany je 195 litrů.

33 720 Kč

Asymetrická vana vyrobená akrylát. Určení vany – levá orientace. Objem vany je 225 litrů. Balení bez panelu, nožiček a sifonu.

10 120 Kč

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla. Produkt je opatřen povrchovou úpravou ANTIDROP dojde k vyhlazení porézního povrchu skla. Zalamovací systém otevírání. Levá i pravá orientace.

14 072 Kč

Značka: Polysan, Série: , Druh výrobku: , Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: ,

6 392 Kč