koupelnyjinak.cz

Polička Ravak Slim černá X07P649

Polička Ravak Slim černá X07P649
Přejít do obchodu »
Značka: Ravak
1 699

Polička v barevném provedení černá. Šířka tohoto koupelnového doplňku od značky Ravak je 27,8 cm a je vyroben z materiálu hliník. Montáž vrtáním.

Další produkty z kategorie Police a poličky do koupelny

Police s frézovanými otvory. Materiál plexiglass s matovaným povrchem. Délka 40 cm. Úchyty mosaz / chrom.

1 031 Kč

Praktické úchytky k poličce ELEGANCE KEUCO, jsou díky svému modernímu a elegantnímu designu vhodnou volbou do každé koupelny.

1 509 Kč

Police s frézovanými otvory s matovanými sklenkami. Police plexiglass, 50 cm.

760 Kč

Police na ručníky v barevném provedení nerez. Montáž vrtáním.

1 838 Kč

Police s matovaným sklem se zaoblenými rohy, s ohrádkou. Délka 60 cm.

945 Kč

Polička v barevném provedení stará mosaz. Montáž vrtáním.

1 042 Kč

Polička v chromovém provedení. Montáž lepením i vrtáním.

1 130 Kč

Polička v chromovém provedení. Montáž vrtáním.

1 795 Kč
Další produkty od výrobce Ravak

Vysoce účinný prostředek, který slouží k rozpuštění těch nejhrubších nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel. Nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí!

170 Kč

Sprchový kout bez vaničky a barvou profilů v matném chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Posuvný systém otevírání. Levá orientace.

20 817 Kč

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Otočný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

9 172 Kč

Umyvadlová podomítková baterie nechává více prostoru na umyvadle a je určena k podomítkové instalaci pomocí R-boxu. Vaši zeď ozdobí zahnuté výtokové ramínko a subtilní páka regulace teploty vody. Čistý design řady Espirit povyšuje baterii na umělecké dílo.

6 367 Kč

Vanová nástěnná baterie je vhodná ke každé vaně umístěné u zdi. Kvalitní přepínač s aretací zaručí pohodlné přepínání proudu vody mezi napouštěním vany a sprchováním, které se nevypne, ani při změně tlaku vody. Čistý design řady Espirit povyšuje baterii na umělecké dílo.

11 977 Kč

POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, jen nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru. Sprchové dveře bez vaničky s profilem v matném chromu a výplní z čirého skla s dekorem transparent. S technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

5 347 Kč

Praktická těsnící lišta k vaně o délce 2 m, který zajistí jednodušší čistitelnost hůře přístupných míst u stěny a pomohou i v situacích, kdy se při zednických pracíhch nepodařilo udržet pravý úhel.

161 Kč

Asymetrická vana z akrylátu o tloušťce 5 mm. Levá orientace. Objem vany je 185 litrů. Balení bez panelu, nožiček a sifonu.

7 557 Kč