koupelnyjinak.cz

Průtočný umyvadlový vtok SAT Infinitio 5/4″ tmavě zelená PZATKADGEM

Průtočný umyvadlový vtok SAT Infinitio 5/4" tmavě zelená PZATKADGEM
Přejít do obchodu »
Značka: SAT
890

Prodloužená záruka 5 let! Pro dokonalý vzhled barevných umyvadel Infinitio. Vtok v tmavě zelené matné barvě pro umyvadlovou mísu bez přepadu. Na čištění nepoužívejte abrasivní čistící prostředky.

Další produkty z kategorie Umyvadlové výpustě

Prodloužená záruka 5 let! Pro dokonalý vzhled barevných umyvadel Infinitio. Vtok v bílé lesklé barvě pro umyvadlovou mísu bez přepadu. Na čištění nepoužívejte abrasivní čistící prostředky

890 Kč

Neuzavíratelný odtokový ventil Kaldewei v barvě Soft Touch se smaltovaným krytem odtoku pro umyvadlové mísy MIENA.

2 086 Kč

Zátka pro dokonalý vzhled barevných umyvadel ze série Infinitio. Doporučujeme pro umyvadla ze stejné série bez přepadu. V bílém matném provedení. Na čištění nepoužívejte abrasivní čistící prostředky, mohly by tak poškodit produkt.

890 Kč

Značka: RAV SLEZÁK, Série: , Druh výrobku: zátka, Dizajn výrobku: kulatý, Určení výrobku: k umyvadlu, Barva: bronz bílá/stará mosaz, Výbava: s clic-clacem, Materiál: kov,

506 Kč

Univerzální umyvadlová výpusť Click-Clack Ravak X01373, je vhodná ke všem umyvadlům Ravak.

459 Kč

Neuzavíratelný odtokový ventil Kaldewei v barvě Sweet Love se smaltovaným krytem odtoku pro umyvadlové mísy MIENA.

2 086 Kč

Značka: RAV SLEZÁK, Série: , Druh výrobku: zátka, Dizajn výrobku: kulatý, Určení výrobku: k umyvadlu, Barva: chrom chrom, Výbava: , Materiál: mosaz,

159 Kč

Praktická odtoková souprava Push-Open od známé společnosti Hansgrohe, v chromovém provedení, je vhodným výběrem do každé koupelny.

585 Kč
Další produkty od výrobce SAT

Páková stojánková dřezová baterie bez sprchového setu. V chromovém provedení.

2 390 Kč

Praktický set koupelnových doplňků SAT, který se skládá z police (SATDBXW10MC), úchytů pro poličku (SATDXWW1MC)

1 129 Kč

Sprchová zástěna walk-in, výplň je z neprůhledného skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Určení – levá i pravá orientace.

16 270 Kč

Boční zástěna ke sprchovým dveřím bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je ze skla s proužky a je opatřena dekorem Stripe. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

4 390 Kč

Plastový jezdec určen pro tyče o průměru 22 mm. Jedná se o náhradní díl. Lze uzpůsobit výšku a polohu.

199 Kč

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým doplňkem ze série B-Way-R. Název odkazuje na jednoduchý a elegantní design, jako je tento háček v černém provedení. Nástěnný typ. Háček disponuje šířkou 2.3 cm, výškou 2.3 cm a hloubkou 3 cm.

259 Kč

Praktický set koupelnových doplňků SAT, který se skládá z háčku (SATDBMOOD1CH), dávkovače mýdla (SATDMOOD99CH), držáku toaletního papíru (SATDMOOD26CH)

501 Kč

SAT sprchový kout bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

4 690 Kč