koupelnyjinak.cz

Rošt Alca 55 cm nerez mat plný SOLID-550M

Rošt Alca 55 cm nerez mat plný SOLID-550M
Přejít do obchodu »
Značka: Alca
640

Rošt z nerezi o šířce roštu 55 cm. Mřížka v dekoru plný. V matném provedení.

Další produkty z kategorie Sprchové kouty

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií Hüppe Anti-Plaque – povrchová úprava aplikovaná ve výrobě, která usnadňuje čištění a umožňuje jednoduché stékání vody v podobně drobných kapek. Otočný systém otevírání. Levá orientace.

23 290 Kč

Rošt skleněný o šířce roštu 105 cm. Mřížka v dekoru plný. V lesklém provedení.

2 461 Kč

Sprchový kout bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

13 422 Kč

Boční zástěna ke sprchovým dveřím bez vaničky a barvou profilů bílá, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Rolshield je sklo chráněno před usazováním všech nečistot a jeho údržba je snadnější než kdy dřív. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

5 416 Kč

Sprchová zástěna walk-in bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Rolshield je sklo chráněno před usazováním všech nečistot a jeho údržba je snadnější než kdy dřív. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

14 917 Kč

Boční zástěna ke sprchovým dveřím, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

5 290 Kč

Reálné rozměry (stavitelnost) koutu 87-87,8, viz. montážní návod. Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v provedení mosaz, má dekor kouřového efektu. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Určení – levá i pravá orientace.

9 870 Kč

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií Hüppe Anti-Plaque – povrchová úprava aplikovaná ve výrobě, která usnadňuje čištění a umožňuje jednoduché stékání vody v podobně drobných kapek. Otočný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

4 959 Kč
Další produkty od výrobce Alca

Sprchový žlab z nerezi o šířce roštu 95 cm. Minimální stavební výška 8,5 cm. Průměr odpadu pro připojení DN 50. Sifon a nohy jsou součástí balení. V matném provedení.

6 044 Kč

Rošt z nerezi o šířce roštu 105 cm. Mřížka v dekoru lines. V lesklém provedení.

1 149 Kč

Rošt z nerezi o šířce roštu 105 cm. Mřížka v dekoru drops. V lesklém provedení.

1 149 Kč

Rošt z nerezi o šířce roštu 95 cm. Mřížka v dekoru zebra. V lesklém provedení.

1 099 Kč

Sprchový žlab z plastu o šířce roštu 75 cm. Minimální stavební výška 6,2 cm. Mřížka v dekoru zebra. Průměr odpadu pro připojení DN 40. Sifon a nohy jsou součástí balení. V matném provedení.

2 016 Kč

Rošt z kartáčované nerezi o šířce roštu 105 cm. Mřížka v dekoru plný. V matném provedení.

3 293 Kč

Sifon vanový CLICK/CLACK, černá-mat

1 816 Kč

Sprchový žlab z nerezi o šířce roštu 75 cm. Minimální stavební výška 5,5 cm. Průměr odpadu pro připojení DN 40. Sifon a nohy jsou součástí balení. V matném provedení.

5 707 Kč