koupelnyjinak.cz

SAT – IPS Kalyxx Green Line G3/4″ IPSKXGG34

SAT - IPS Kalyxx Green Line G3/4" IPSKXGG34
Přejít do obchodu »
Značka: SAT
3 990

Prodloužená záruka 5 let! Zařízení je vhodné použít pro závlahové systémy. Zařízení chrání potrubí, trysky a související komponenty závlah. Využití pro něj najdete na okrasných zahradách, na veřejných parkových plochách, fotbalových trávnících, golfových hřištích, při pěstování rostlin hydroponicky, při pěstování ovoce i zeleniny, napájení zemědělských zvířat, mytí aut apod.

Další produkty z kategorie Úspora

Prodloužená záruka 5 let! Dvoustupňová filtrační patrona – účinně zbavuje vodu nežádoucích příměsí a zlepšuje chuť a vůni vody.

169 Kč

Prodloužená záruka 5 let! Ověřená účinnost: snižuje usazovaní vodního kamene o 76%. Bez jakékoliv údržby spolehlivě funguje minimálně 10 let.

4 990 Kč

Akční balíček – IPS pro snížení usazování vodního kamene až o 76% + domácí filtr s vložkou pro zlepšení chutě vody a odstranění nečistot

3 390 Kč

Zařízení je vhodné pro úpravu pitné vody díky svým vynikajícím vlastnostem, jako jsou antibakteriální účinky, redukce koroze a snížení usazování vodního kamene. Postříbřené elektrody snižují výskyt bakterií v potrubí. IPS zbavuje vodu nečistot, zlepšuje její chuť a prodlužuje její čerstvost. Zvýšením PH vody se voda stane zásaditou a je vhodná k dlouhodobému pití. Konzumace této vody mimo jiné zlepšuje metabolismus a podporuje trávení. IPS Kalyxx lze použít jak v domácnosti, tak ve veřejných prostorách, jako jsou hotely, restaurace, lázně, výrobní a zpracovatelské závody. Spolehlivě funguje v předávacích stanicích tepla, při ochraně výměníků tepla a chladicích zařízení.

4 990 Kč

Akční balíček – IPS pro snížení usazování vodního kamene až o 76% + domácí filtr s vložkou pro zlepšení chutě vody a odstranění nečistot

3 390 Kč

Prodloužená záruka 5 let! Ověřená účinnost: snižuje usazovaní vodního kamene o 76 %. Bez jakékoliv údržby spolehlivě funguje minimálně 10 let. Průtok je 5 m³ za hodinu, připojovací dimenze G 5/4.

11 990 Kč

Prodloužená záruka 5 let! Domácí filtr o velikost 10″ s transparentní nádobou pro rychlou kontrolu stavu vložky, mosazné přípojky 3/4″.

469 Kč

KalyxX Active představuje nejnovější generaci úpravy vody s využitím vlastností dvojitého vodního víru a silných magnetů. Výsledkem procesu je aktivovaná voda s pozitivními účinky při ochraně celé domácnosti proti vodnímu kameni nebo v zemědělství. Tvorbu aktivované vody a její pozitivní účinky potvrdily testy 4 nezávislých institucí – Polnohospodářská Univerzita v Nitře, Slovensko (zpráva: Vplyv aktivovanej vody zariadením IPS na klíčenie, rast, produkciu a kvalitu biomasy rastlín 2021), ALFA-MED s.r.o. Praha, ČR (Analýza vody za pomoci GDV kamery), Masaru Emoto office Tokyo, Japonsko (test report Certificate of water crystals photographs) a Extremely Alive Welness Tonics, Melbourne, Austrálie (test report https://www.mdpi.com/2072-6643/13/12/4446).

11 690 Kč
Další produkty od výrobce SAT

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a doplňkami v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

12 840 Kč

Reálné rozměry (stavitelnost) koutu 97-97,8, viz. montážní návod. Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním bílá, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

7 470 Kč

Reálné rozměry (stavitelnost) koutu 87-87,8, viz. montážní návod. Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním bílá, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

7 170 Kč

Reálné rozměry (stavitelnost) koutu 107-107,8, viz. montážní návod. Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním bílá, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

8 770 Kč

Reálné rozměry (stavitelnost) koutu 117-117,8 cm, viz. montážní návod. Sprchová zástěna walk-in s profilem a zavětrováním a výplní z čirého skla s dekorem transparent. Sprchová zástěna s extrémně odolným kaleným sklem 8 mm. S povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Levá i pravá orientace.

9 270 Kč

Pro dokonalý vzhled barevných umyvadel Infinitio. Vtok v růžové matné barvě pro umyvadlovou mísu bez přepadu. Na čištění nepoužívejte abrasivní čistící prostředky.

890 Kč

Správné umyvadlo vdechne život vaší koupelně a podtrhne její styl, jako umyvadlo ze série Infinitio na desku bez přepadu. Umyvadlo disponuje šířkou 50 cm, hloubkou 39 cm a výškou 13 cm. Bílé matné provedení a hranatý tvar. Vtok není součástí dodání.

3 690 Kč

Sprchová vanička z litého mramoru bílá o rozměru 140x80x2,6 cm. Balení včetně sifonu a nožiček.

11 990 Kč