koupelnyjinak.cz

SAT vložka s aktivním uhlím SATUDF10A.4

SAT vložka s aktivním uhlím SATUDF10A.4
Přejít do obchodu »
Značka: SAT
189

Prodloužená záruka 5 let! Filtrační vložka s granulovaným aktivním uhlím

Další produkty z kategorie Úspora

Filtrační patrona s dvoustupňovou vložkou, jež účinně zbavuje vodu nežádoucích příměsí a zlepšuje chuť a vůni vody.

169 Kč

Prodloužená záruka 5 let! Technologie IPS od SAT má ověření účinnosti 76% v omezení usazování vodního kamene a to bez jakéhokoli externího zdroje energie.

33 330 Kč

Prodloužená záruka 5 let! Zařízení je vhodné použít pro závlahové systémy. Zařízení chrání potrubí, trysky a související komponenty závlah. Využití pro něj najdete na okrasných zahradách, na veřejných parkových plochách, fotbalových trávnících, golfových hřištích, při pěstování rostlin hydroponicky, při pěstování ovoce i zeleniny, napájení zemědělských zvířat, mytí aut apod.

3 990 Kč

KalyxX Active představuje nejnovější generaci úpravy vody s využitím vlastností dvojitého vodního víru a silných magnetů. Výsledkem procesu je aktivovaná voda s pozitivními účinky při ochraně celé domácnosti proti vodnímu kameni nebo v zemědělství. Tvorbu aktivované vody a její pozitivní účinky potvrdily testy 4 nezávislých institucí – Polnohospodářská Univerzita v Nitře, Slovensko (zpráva: Vplyv aktivovanej vody zariadením IPS na klíčenie, rast, produkciu a kvalitu biomasy rastlín 2021), ALFA-MED s.r.o. Praha, ČR (Analýza vody za pomoci GDV kamery), Masaru Emoto office Tokyo, Japonsko (test report Certificate of water crystals photographs) a Extremely Alive Welness Tonics, Melbourne, Austrálie (test report https://www.mdpi.com/2072-6643/13/12/4446).

11 690 Kč

Prodloužená záruka 5 let! Technologie IPS od SAT má ověření účinnosti 76% v omezení usazování vodního kamene a to bez jakéhokoli externího zdroje energie. Verze Blue line má navíc antibakteriálních účinek.

45 960 Kč

Ověřená účinnost: snižuje usazovaní vodního kamene o 76 %. Bez jakékoliv údržby spolehlivě funguje minimálně 10 let. Průtok je 5 m³ za hodinu, připojovací dimenze G 6/4.

8 539 Kč

Akční balíček pro filtraci vody a odstranění vodního kamene. Obsahuje IPS KallyxX Blue line, domácí filtr včetně vložky pro zlepšení chuti a filtraci nečistot.

5 290 Kč

Domácí filtr o velikost 10″ s transparentní nádobou pro rychlou kontrolu stavu vložky.

469 Kč
Další produkty od výrobce SAT

Splachovací tlačítko v černém provedení s matným povrchem. Lze kombinovat pouze s podomítkovými moduly stejné značky! Prodloužená záruka 5 let.

2 109 Kč

Sprchová zástěna walk-in bez profilů a zavětrování, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

8 890 Kč

Sprchové dveře bez madel a vaničky v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Otočný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

12 480 Kč

Praktický set koupelnových doplňků SAT, který se skládá z háčku (SATDBMOOD2CH), dávkovače mýdla (SATDMOOD99CH), držáku skleniček (SATDMOOD27CH), držáku ručníků (SATDMOOD23CH)

761 Kč

Boční zástěna ke sprchovým dveřím bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

4 990 Kč

Praktický set koupelnových doplňků SAT, který se skládá z rohové police (SATDBXW16GM), úchytů pro poličku (SATDXWW2GM), stěrky na sklo (SATDXWSTERKAMC)

1 698 Kč

Sprchová vanička z litého mramoru v bílé barvě. Vanička disponuje rozměry: šířka 100 cm, hloubka 100 cm a výška 3 cm. Součástí balení jsou nožičky. Rádius R 550 – doporučujeme kombinovat s koutem TSIS100CRT. Nosnost vaničky je 120 kg. Protiskluzová vrstva.

9 190 Kč

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým doplňkem ze série B-Way R. Název odkazuje na jednoduchý a elegantní design, jako je tato WC štětka. Materiál mosaz v černém provedení. oblý tvar. Povrchová úprava mat. Nástěnný typ. WC štětka disponuje šířkou11,3 cm, výškou 40,6 cm a hloubkou 9,83 cm. Nedoporučujeme používat agresivní čistící prostředky, mohly by tak poškodit produkt.

1 399 Kč