koupelnyjinak.cz

Schodovka Rohová Paradyz Natural brown 30×30 cm mat SCNATURALBRRH

Schodovka Rohová Paradyz Natural brown 30x30 cm mat SCNATURALBRRH

Mrazuvzdorná rohová schodovka v hnědé barvě o rozměru 30×30 cm a tloušťce 11 mm s matným povrchem a protiskluzem R9. Vhodné do interiéru i exteriéru. Vysoce odolné proti opotřebení.

Další produkty z kategorie Obklady

Rektifikované. Mrazuvzdorné. Dlažba v barevném provedení pepper a v imitaci dřeva o rozměru 30×120 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými a nahodilými odchylkami v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. PEI 5 – nejvyšší odolnost

1 999 Kč

Luxfera ze skla v barevném provedení mátová o rozměru 15x15x8 cm. Vhodné do interiéru i exteriéru.

210 Kč

Skleněná Mozaika v béžové barvě o rozměru 30×30 cm a tloušťce 8 mm s povrchem v provedení lesk/mat. Základní prvek ve tvaru čtverce o rozměru 4,5×4,5 cm

499 Kč

Mrazuvzdorná a rektifikovaná dlažba v béžové barvě v imitaci kamene o rozměru 59,8×59,8 cm a tloušťce 20 mm s matným povrchem. Vhodné do exteriéru, určeno především k instalaci na terče, do stěrku či trávníku, případně lze i lepit cementovými lepidly k tomu určenými. S velkými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na terasy, balkón, chodníky nebo jako dlažba k bazénu.

1 387 Kč

HG „pěnový odstraňovač plísně“ okamžitě ničí plísně na vlhkých místech, ve vnitřním i venkovním prostředí. Díky unikátnímu složení má pěna méně pronikavý zápach, aplikace sprejem umožňuje lepší zaměření na postižené místo a riziko rozstřiku je menší. Kromě toho pěna díky svým vlastnostem zůstává déle na povrchu a zajišťuje tak ještě lepší a delší působení. Vhodná na dlaždice a štuky stěn (rovněž mramor a jiné přírodní kameny), jakož i na spáry v koupelnách, sprchách, na toaletě, v kuchyni, ve sklepech, suterénech, saunách, bazénech, garážích a zahradních kůlnách. Čistí rovněž fasády, balkony, květináče, zahradní sošky apod. Před použitím vyjměte pojistku. V případě, že láhev byla použita již dříve, mohou se v rozstřikovacím otvoru nacházet zbytky tekutiny, což může negativně ovlivnit jeho funkčnost při dalším použití. Proto doporučujeme, abyste před dalším použitím rozstřikovací otvor vždy dobře vypláchli vodou z kohoutku, například přes větrací otvory na straně pěnové trysky.

245 Kč

Obklad v černé barvě o rozměru 15X15 cm a tloušťce 7 mm s lesklým povrchem. Vhodné pouze do interiéru. S malými rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby.

1 099 Kč

Značka: Del Conca, Série: Timeline, Druh výrobku: dlažba, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: bílá white, Výbava: , Materiál: keramika,

488 Kč

Mrazuvzdorná a rektifikovaná mozaika v béžové barvě v imitaci dřeva o rozměru 29,8×29,8 cm a tloušťce 10 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S velkými a nahodilými odchylkami v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vhodné do kuchyně, kanceláří.

499 Kč
Další produkty od výrobce Paradyz

Mrazuvzdorný sokl v červené barvě o rozměru 8×30 cm a tloušťce 11 mm s matným povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru.

159 Kč

Mrazuvzdorný fasádní pásek v melírované hnědé barvě o rozměru 24,5×6,5 cm s matným reliéfním povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru.

599 Kč

Mrazuvzdorný fasádní pásek v červené barvě o rozměru 24,5×6,5 cm s matným reliéfním povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. Více o produktu

549 Kč

Fasádní pásek v designu keramiky v červené barvě o rozměru 24,5×6,5 cm.

549 Kč

Fasádní pásek v designu keramiky v červené barvě o rozměru 24,5×6,5 cm.

599 Kč

Fasádní pásek v designu keramiky v červené barvě o rozměru 24,5×6,5 cm.

549 Kč

Mrazuvzdorná florentinská schodovka s nosem v červené barvě o rozměru 30×33 cm a tloušťce 11 mm s matným, reliéfním povrchem s protiskluzem R10. Vhodné do interiéru i exteriéru. Vysoce odolné proti opotřebení.

799 Kč

Mrazuvzdorná dlažba v melírované červené barvě o rozměru 30×30 cm a tloušťce 11 mm s reliéfním povrchem s protiskluzem R10. Vhodné do interiéru i exteriéru. Vysoce odolné proti opotřebení. Vhodné na balkony a terasy.

699 Kč