koupelnyjinak.cz

Sprchová hlavice SAT, 3 funkce, vodopád NDSATRS

Sprchová hlavice SAT
Přejít do obchodu »
Značka: SAT
449

Elegantní ruční sprcha SAT v barevném provedení bílá/chrom se 3 druhy proudu – rain, vodopád a kombinace rain a vodopád.

Další produkty z kategorie Sprchy

Sprchový set se 2 funkcemi s průměrem 10 cm s délkou 90 cm. Materiál plast.

1 245 Kč

Hlavová sprcha. Průtok 12,4 litrů/minutu.

3 258 Kč

Ruční sprcha s 1 funkcí s průměrem 5,3 cm. V retro designu.

936 Kč

Černý polohovatelný držák sprchy lze spárovat s bateriemi a příslušenstvím v černém matném provedení, ale i s ostatním běžně dostupným vybavením.

374 Kč

Sprchový systém bez baterie s montáží na stěnu. Průtok 8,7 litrů/minutu.

10 262 Kč

Sprchová hadice s délkou 200 cm.

417 Kč
2 549 Kč

Ruční sprcha se 3 funkcemi s průměrem 11 cm. V oblém designu.

1 093 Kč
Další produkty od výrobce SAT

Sprchový kout bez vaničky a barvou profilů v černé barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Otočný systém otevírání. Určení – levá i pravá orientace.

18 480 Kč

Praktický set koupelnových doplňků SAT, který se skládá z police (SATDBXW5CH), úchytů pro poličku (SATDXWW1CH), stěrky na sklo (SATDXWSTERKACH)

1 441 Kč

Sprchový kout bez vaničky a barvou profilů v černé barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Posuvný systém otevírání. Určení – levá i pravá orientace.

14 359 Kč

Prodloužená záruka 5 let! Pokud jsou sprchové dveře SIKOSK80(90,100) určené do niky, je potřeba dokoupit tento profil.

1 390 Kč

Reálné rozměry (stavitelnost) koutu 137 – 137,8, viz. montážní návod. Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

11 170 Kč

Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v černém matném provedení, výplň je ze skla s proužky a je opatřena dekorem potisk. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Určení – levá i pravá orientace.

11 370 Kč

Reálné rozměry (stavitelnost) koutu 97-97,8, viz. montážní návod. Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

7 870 Kč

Praktický set koupelnových doplňků SAT, který se skládá z rohové police (SATDBXW3GM), úchytů pro poličku (SATDXWW1GM)

1 347 Kč