koupelnyjinak.cz

Sprchová vanička čtvrtkruhová SAT Alek 90×90 cm litý mramor černá SATALEK90S

Sprchová vanička čtvrtkruhová SAT Alek 90x90 cm litý mramor černá SATALEK90S
Přejít do obchodu »
Značka: SAT
7 290

Sprchová vanička o rozměru 90x90x2,6 cm. Balení včetně sifonu a nožiček. Materiál je litý mramor, který vyniká svými vlastnostmi např.: snadnou hygienickou údržbou, velmi příjemným povrchem, nebo tepelně-izolačními vlastnostmi, či výbornou mechanickou odolností.

Další produkty z kategorie Sprchové kouty

Boční zástěna ke sprchovým dveřím bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

3 290 Kč

Sprchová vanička ze smaltované oceli v alpské bílé barvě o rozměru 90x90x2,5 cm. Balení bez sifonu a nožiček.

20 375 Kč

Boční zástěna ke sprchovým dveřím bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a s dekorem Intimglass. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Rolshield je sklo chráněno před usazováním všech nečistot a jeho údržba je snadnější než kdy dřív. Nelze otevřít – pevný systém. Pravá orientace.

13 246 Kč

U-kabina – třístěnný sprchový kout s profilem v černém matném provedení. a výplní z čirého skla s dekorem transparent. S technologií Hüppe Anti-Plaque – povrchová úprava aplikovaná ve výrobě, která usnadňuje čištění a umožňuje jednoduché stékání vody v podobně drobných kapek. Pantový systém otevírání Levá orientace.

40 550 Kč

Sprchová vanička ze smaltované oceli v alpské bílé barvě o rozměru 80x80x2,3 cm. Balení bez sifonu a nožiček.

17 076 Kč

Sprchová vanička ze smaltované oceli v alpské bílé barvě o rozměru 120x80x2,5 cm. Balení bez sifonu a nožiček.

28 265 Kč

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií Hüppe Anti-Plaque – povrchová úprava aplikovaná ve výrobě, která usnadňuje čištění a umožňuje jednoduché stékání vody v podobně drobných kapek. Otočný systém otevírání. Pravá orientace.

19 089 Kč

Sprchová vanička ze smaltované oceli v alpské bílé barvě o rozměru 100x140x2,5 cm. Balení bez sifonu a nožiček.

35 781 Kč
Další produkty od výrobce SAT

Čtvrtkruhová sprchová vanička z litého mramoru v bílé barvě. Vanička disponuje rozměry: šířka 80 cm, hloubka 80 cm a výška 3 cm. Součástí balení je krytka odpadu z litého mramoru, nožičky a sifon. Nosnost vaničky je 120 kg. Protiskluzová vrstva. Rádius R 550.

6 890 Kč

Obdélníková vana vyrobená z akrylátu, tloušťka materiálu je 5 mm. Určení vany – levá i pravá orientace. Objem vany je 200 litrů. Včetně sifonu s napouštěním přepadem a nožiček.

13 732 Kč

Sprchová vanička z litého mramoru v bílé barvě. Vanička disponuje rozměry: šířka 120 cm, hloubka 80 cm a výška 3 cm. Součástí balení jsou nožičky. Nosnost vaničky je 120 kg. Protiskluzová vrstva.

9 190 Kč

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým doplňkem ze série Infinitio v béžovém provedení. Název odkazuje na jednoduchý a elegantní design, jako je tento wc štětka. Volně stojící typ. Wc štětka disponuje šířkou 9 cm, výškou 34.5 cm.

239 Kč

Prodloužená záruka 5 let! Dvoustupňová filtrační patrona – účinně zbavuje vodu nežádoucích příměsí a zlepšuje chuť a vůni vody.

169 Kč

Sprchový kout bez madel a vaničky v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Posuvný systém otevírání. Určení – levá i pravá orientace.

12 680 Kč

Správné umyvadlo vdechne život vaší koupelně a podtrhne její styl, jako umyvadlo ze série Infinitio na desku bez přepadu. Umyvadlo disponuje šířkou 60 cm, hloubkou 40 cm a výškou 12.5 cm. Bílé provedení a oválný tvar. Vtok není součástí dodání.

3 290 Kč

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým doplňkem ze série Azul, která disponuje jednoduchými tvary a decentními barevnými tóny. Praktická WC štětka v barevném provedení modrá melanž v oblém designu k umístění na podlahu. Šířka produktu je 9 cm, výška 35 cm a hloubka 9 cm. Matná povrchová úprava.

199 Kč