koupelnyjinak.cz

Sprchové dveře 100 cm SAT TGD SIKOTGD100CRT

Sprchové dveře 100 cm SAT TGD SIKOTGD100CRT
Přejít do obchodu »
Značka: SAT
3 990

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Otočný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

Další produkty z kategorie Sprchové kouty

Sprchová vanička ze smaltované oceli v alpské bílé barvě o rozměru 110x90x2,5 cm. Balení bez sifonu a nožiček.

24 398 Kč

Sprchová vanička z litého mramoru v bílé barvě o rozměru 180x75x3,5 cm. Balení bez sifonu a nožiček.

10 712 Kč

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Zalamovací systém otevírání. Levá i pravá orientace.

6 890 Kč

POZOR! Jedná se pouze o skla, pro kompletaci výrobku je potřeba zakoupit B-Set, který naleznete v povinném příslušenství

8 245 Kč

POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, jen nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru. Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Rolshield je sklo chráněno před usazováním všech nečistot a jeho údržba je snadnější než kdy dřív. Posuvný systém otevírání. Levá orientace.

10 532 Kč

Sprchová vanička z litého mramoru v černé barvě o rozměru 160x80x2,6 cm. Součástí balení je sifon a nožičky.

13 690 Kč

Sprchová vanička ze smaltované oceli v alpské bílé barvě o rozměru 90x90x2,5 cm. Balení bez sifonu a nožiček.

17 902 Kč

Sprchová vanička z litého mramoru v bílé barvě o rozměru 80x80x3 cm. Balení bez sifonu.

4 949 Kč
Další produkty od výrobce SAT

Praktický WC set, který se skládá z modulu značky SAT (typ SATAMS), ovládacího tlačítka značky SAT (typ SATAT68), zvukoizolační vložky a toalety značky SAT (typ SATINF010RREXP) včetně sedátka, které je vyrobeno z odolného duroplastu. Disponuje funkcí pomalého sklápění (Softclose) a Easy lock (nasazení i sundání sedátka pouhým zmáčknutím – jednoduchá údržba).

10 520 Kč

Sprchová zástěna walk-in s panty, zavětrováním a otočnou stěnou v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

23 330 Kč

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a doplňkami v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

12 840 Kč

Páková nástěnná vanová baterie bez sprchového setu. Provedení páky – kulatá. Rozteč baterie 150 mm.

5 490 Kč

Filtrační patrona s dvoustupňovou vložkou, jež účinně zbavuje vodu nežádoucích příměsí a zlepšuje chuť a vůni vody.

169 Kč

Sprchové dveře včetně nikového profilu v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Otočný systém otevírání. Určení – levá i pravá orientace.

16 080 Kč

Správné umyvadlo vdechne život vaší koupelně a podtrhne její styl, jako umyvadlo ze série infinitio na desku s přepadem. Umyvadlo disponuje šířkou 100,4 cm, hloubkou 46,5 cm a výškou 12 cm. Bílé provedení a hranatý tvar. Vtok není součástí dodání.

4 490 Kč

Sprchová zástěna walk-in, výplň je ze skla s proužky bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Určení – levá i pravá orientace.

9 970 Kč