koupelnyjinak.cz

Sprchové dveře 110×195 cm levá Ravak Matrix satin 0WLD0100Z1

Sprchové dveře 110x195 cm levá Ravak Matrix satin 0WLD0100Z1
Přejít do obchodu »
Značka: Ravak
15 717

Sprchové dveře bez vaničky s profilem v satin barvě a výplní z čirého skla s dekorem transparent. S technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Posuvný systém otevírání. Levá orientace.

Další produkty z kategorie Sprchové kouty

Sprchová vanička z Marbondu v barvě antracit o rozměru 140x80x4,2 cm. Balení bez sifonu a nožiček.

14 224 Kč

Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v černém matném provedení, výplň je ze skla s proužky a je opatřena dekorem potisk. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Určení – levá i pravá orientace.

11 370 Kč

Sprchová vanička z litého mramoru v bílé barvě o rozměru 80x80x3 cm. Balení bez sifonu a nožiček.

3 987 Kč

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v matném chromu, výplň je z neprůhledného skla a s dekorem Intimglass. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Rolshield je sklo chráněno před usazováním všech nečistot a jeho údržba je snadnější než kdy dřív. Otočný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

14 602 Kč

Sprchová vanička ze smaltované oceli v alpské bílé barvě o rozměru 140x80x4 cm. Balení bez sifonu a nožiček.

21 117 Kč

SIKO sprchová vanička z litého mramoru v barevném provedení Natural o rozměru 160x90x2,5 cm. Balení bez sifonu, nožičky se k této vaničce nevyrábí.

13 290 Kč

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií Hüppe Anti-Plaque – povrchová úprava aplikovaná ve výrobě, která usnadňuje čištění a umožňuje jednoduché stékání vody v podobně drobných kapek. Otočný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

47 084 Kč

Sprchová vanička ze smaltované oceli v alpské bílé barvě o rozměru 150x90x4,3 cm. Balení bez sifonu a nožiček.

24 029 Kč
Další produkty od výrobce Ravak

Sprchový systém s nástěnnou baterií s termostatickou baterií s průměrem 25cm. Rozteč baterie je 150 mm. V oblém designu.

9 512 Kč

Set designově propracovaných pantů, úchytů, madla a držáků dají vyniknout minimalistickému vzhledu sprchových koutů Brilliant BSDPS velikosti 100×100 a 100×80 levé nebo pravé varianty otevírání dveří. Hranatý plochý tvar kovových elementů odlišuje kout Brilliant od všech ostatních na trhu. Kombinace masivních kovových prvků a kvalitního pochromování zaručuje nejvyšší možnou kvalitu všech kovových elementů. Díky tomu můžeme garantovat velmi dlouhou životnost všech těchto prvků – byla potvrzena testem životnosti na 30 let.

11 900 Kč

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů bílá, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

10 787 Kč

Umyvadlová podomítková baterie nechává více prostoru na umyvadle a je určena k podomítkové instalaci pomocí R-boxu. Vaši zeď ozdobí zahnuté výtokové ramínko a subtilní páka regulace teploty vody. Čistý design řady Espirit povyšuje baterii na umělecké dílo.

3 987 Kč

Boční zástěna ke sprchovým dveřím bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Nelze otevřít – pevný systém. Levá orientace. K levým sprchovým dveřím se používá levá pevná stěna

8 577 Kč

Boční zástěna ke sprchovým dveřím bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Nelze otevřít – pevný systém. Pravá orientace. K pravým sprchovým dveřím se používá pravá pevná stěna

7 727 Kč

Boční zástěna ke sprchovým dveřím bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Nelze otevřít – pevný systém. Levá orientace. K levým sprchovým dveřím se používá levá pevná stěna

7 727 Kč

WC prkénko z duroplastu se softclose (pomalé sklápění) v bílé barvě a délkou sedátka 44,5 cm.

1 777 Kč