koupelnyjinak.cz

Umyvadlová baterie Grohe Essence New bez podomítkového tělesa Warm Sunset 19967DA1

Umyvadlová baterie Grohe Essence New bez podomítkového tělesa Warm Sunset 19967DA1
Přejít do obchodu »
Značka: Grohe
7 055

Páková podomítková umyvadlová baterie bez podomítkového tělesa. V barevném provedení Warm Sunset.

Další produkty z kategorie Vodovodní baterie

U baterií Hansgrohe s technologií ShowerSelect NENÍ možné regulovat průtok vody u jednotlivých funkcí. Tlačítka slouží k zapnutí a vypnutí jednotlivých funkcí. Termostatická podomítková baterie bez podomítkového tělesa. V kulatém designu. V chromovém provedení. Průtok baterie je 21 litrů/minutu.

11 697 Kč

SIKO páková podomítková vanová baterie včetně podomítkového tělesa. V hranatém designu. V chromovém provedení.

3 729 Kč

Páková podomítková umyvadlová baterie bez podomítkového tělesa. V chromovém provedení. Průtok baterie je 7 litrů/minutu.

4 918 Kč

Páková stojánková umyvadlová baterie s výpustí. V chromovém provedení. Výška baterie je 15 cm.

2 124 Kč

Páková stojánková umyvadlová baterie s clic-clacem. V chromovém provedení.

9 304 Kč

Páková stojánková bidetová baterie s otočným ramínkem, 2 proudy. V chromovém provedení. Průtok baterie je 10 litrů/minutu. Výška baterie je 32,8 cm.

1 888 Kč

Kohoutková na hranu vany vanová baterie se sprchovým setem. V bronzovém provedení. Výška baterie je 18,1 cm. Ramínko je ve výšce 11,8 cm.

81 763 Kč

Vyšší umyvadlová stojánková baterie je vyvinuta pro komfortnější mytí u klasického umyvadla. Baterie má harmonicky zaoblené tvary válce a nic co by vás rušilo. Čistý design řady Espirit povyšuje baterii na umělecké dílo.

7 302 Kč
Další produkty od výrobce Grohe

PákováNástěnná sprchová baterie v chromovém provedení.

3 459 Kč

Termostatická podomítková sprchová baterie včetně podomítkového tělesa. V chromovém provedení.

12 642 Kč

Vytvořit atraktivní a sladěný koupelnový interiér nebylo nikdy jednodušší. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky z řady GROHE Essentials, například tuto sadu toaletního kartáče GROHE Essentials – praktický produkt, který vám pomůže s úklidem koupelny. Obsahuje odolný, snadno udržovatelný povrch GROHE StarLight, který si zachová svůj lesk mnoho let, a jehož instalace je snadná, prostřednictvím malého množství srozumitelných instrukcí.

1 252 Kč

vanový výtokv barevném provedení Hard Graphite. V barevném provedení lesk.

3 700 Kč

Podomítkový vývod s délkou 6,4 cm. V kulatém designu.

1 685 Kč

Hlavová sprcha s 1 funkcí s průměrem 18 cm s výškou 7,3 cm. V kulatém designu.

2 713 Kč

Díky obsáhlé a precizně sladěné kolekci vodovodních baterií a doplňků GROHE Atrio nebylo nikdy jednodušší dosáhnout dokonale jednotného koupelnového designu. Tento univerzální, nástěnný chromový držák je určený pro použití v kombinaci s dávkovačem mýdla GROHE Atrio (40306003) nebo sklenicí GROHE Atrio (40254003). Jeho nadčasový design, podomítková montáž a precizní zpracování z těch nejlepších materiálů zaručuje fantastický vzhled v každé tradiční nebo moderní koupelně. Samozřejmostí je přítomnost všech prémiových technologií GROHE, na které jste zvyklí. Odolný chromový povrch GROHE StarLight zaručuje blyštivý vzhled a snadné čištění po mnoho let. A díky rychlejší, jednodušší a bezproblémové instalaci nebylo pořízení nového doplňku nikdy jednodušší. Nezapomeňte také na sladěný věšák na župany, kroužek, tyč nebo držák na ručníky, držák toaletního papíru a WC kartáč. GROHE Atrio – ikona elegance a precizního zpracování.

1 597 Kč

Značka: Grohe, Série: , Druh výrobku: náhradní díl, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: ,

21 821 Kč