koupelnyjinak.cz

Umyvadlová baterie Ravak Flat s výpustí chrom X070117

Umyvadlová baterie Ravak Flat s výpustí chrom X070117
Přejít do obchodu »
Značka: Ravak
2 457

Páková stojánková umyvadlová baterie s výpustí. V chromovém provedení. S lesklým povrchem.

Další produkty z kategorie Vodovodní baterie

Páková podomítková BIDETOVÁ BATERIE s bidetovou sprškou. Ve zlatém provedení.

2 679 Kč

Páková stojánková umyvadlová baterie s výpustí. V chromovém provedení. Průtok baterie je 3,5 litrů/minutu.

1 906 Kč

Páková nástěnná vanová baterie bez sprchového setu v chromovém provedení, lesk.

6 106 Kč

Páková stojánková bidetová baterie s výpustí. V barevném provedená kartáčovaný Hard Graphite. Průtok baterie je 5,7 litrů/minutu. Výška baterie je 13,5 cm. Ramínko je ve výšce 12,3 cm.

6 513 Kč

Páková stojánková umyvadlová baterie s výpustí. V oblém designu. V chromovém provedení. Průtok baterie je 5 litrů/minutu. Výška baterie je 13,6 cm. Ramínko je ve výšce 8,3 cm.

3 477 Kč

Páková stojánková vysoká umyvadlová baterie v chromovém provedení.

8 259 Kč

Páková podomítková sprchová baterie včetně podomítkového tělesa v provedení růžové zlato kartáčované S matným povrchem.

5 007 Kč

Senzorová stojánková umyvadlová baterie se senzorem. V chromovém provedení.

7 633 Kč
Další produkty od výrobce Ravak

Obdélníkové zrcadlo s poličkou o rozměru 55×75 cm. Rám zrcadla v bílé barvě. Orientace zrcadla na výšku.

2 967 Kč

Boční zástěna ke sprchovým dveřím, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

3 817 Kč

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů bílá, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Otočný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

9 172 Kč

Páková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti v černé barvě.

3 222 Kč

Panel k vaně ze série BeHappy II vyrobený z materiálu akrylát. Šířka panelu udávána výrobcem je 150 cm. Určení panelu – levá orientace.

3 902 Kč

Sprchová zástěna walk-in bez profilů a zavětrování v černé barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

7 565 Kč

Sprchové dveře bez vaničky s profilem v černé barvě a výplní z čirého skla s dekorem transparent. S technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

9 257 Kč

Extra prodloužená umyvadlová stojánková baterie se skvěle hodí k umyvadlům na desku. Baterie má harmonicky zaoblené tvary válce a nic co by vás rušilo. Jakmile zvednete páku ve středové poloze, poteče studená voda. Jakto? Systém BeCool zajišťuje, že se během chvilek, kdy spustíme vodu, nerozjede hned spotřeba energie. Voda se ohřeje, až když to vážně chcete. Tak se šetří vaše peníze i naše planeta.

8 832 Kč