koupelnyjinak.cz

Vanová baterie Ravak Flat bez podomítkového tělesa chrom X070124

Vanová baterie Ravak Flat bez podomítkového tělesa chrom X070124
Přejít do obchodu »
Značka: Ravak
2 627

Páková podomítková vanová baterie bez podomítkového tělesa. V chromovém provedení. S lesklým povrchem.

Další produkty z kategorie Vodovodní baterie

Páková nástěnná sprchová baterie se sprchovým setem. V chromovém provedení. Rozteč baterie 150 mm.

5 014 Kč

Páková podomítková sprchová baterie bez podomítkového tělesa. V chromovém provedení.

7 200 Kč

Senzorová stojánková umyvadlová baterie se senzorem. V chromovém provedení. Průtok baterie je 5,7 litrů/minutu. Výška baterie je 13,2 cm. Ramínko je ve výšce 10,6 cm.

15 081 Kč

Páková nástěnná sprchová baterie bez sprchového setu. V chromovém provedení. Průtok baterie je 22 litrů/minutu. Rozteč baterie 150 mm.

2 704 Kč

Páková stojánková umyvadlová baterie s řetízkem. V chromovém provedení. Průtok baterie je 5,7 litrů/minutu. Výška baterie je 16,3 cm. Ramínko je ve výšce 8,2 cm.

2 303 Kč

Umyvadlová stojánková vodovodní baterie má harmonicky zaoblené tvary válce a nic co by vás rušilo. Čistý design řady Espirit povyšuje baterii na umělecké dílo. Jakmile zvednete páku ve středové poloze, poteče studená voda. Jakto? Systém BeCool zajišťuje, že se během chvilek, kdy spustíme vodu, nerozjede hned spotřeba energie. Voda se ohřeje, až když to vážně chcete. Tak se šetří vaše peníze i naše planeta.

7 302 Kč

Kohoutková na hranu vany vanová baterie bez podomítkového tělesa. V chromovém provedení. Průtok baterie je 22 litrů/minutu. Výška baterie je 14,5 cm. Ramínko je ve výšce 10,8 cm.

13 491 Kč

Termostatická nástěnná sprchová baterie s uzavíracím ventilem. V chromovém provedení. Rozteč baterie 150 mm.

7 149 Kč
Další produkty od výrobce Ravak

Podomítková termostatická baterie dokáže vyrovnávat výkyvy tlaku v potrubí a v teplotě vody, a tak zajistí, že vždy poteče voda tak teplá, jak si ji nastavíte. Baterie je bez vlastního tělesa, je tedy určena k podomítkové instalaci pomocí R-boxu. Přepínač umožňuje přepínat výtok vody mezi třemi místa. Je proto ideální pro vany s vanovou zástěnou nebo sprchové kouty, kde potřebujete rozvést vodu na tři výstupy různých sprch.

8 322 Kč

Boční zástěna ke sprchovým dveřím bez vaničky a barvou profilů v matném chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

5 092 Kč

Deska pod umyvadlo I Ravak X000000843 100 cm, v barevném provedením dub. Univerzální deska vhodná pod většinu umyvadel, zejména pro umyvadla Formy a Moon. Nabízí tři varianty barevného a materiálového provedení a je dodávána bez předvrtaného otvoru.

6 877 Kč

POZOR! Jedná se pouze o skla, pro kompletaci výrobku je potřeba zakoupit B-Set, který naleznete v povinném příslušenství. Sprchový kout bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Otočný systém otevírání. Pravá orientace.

10 660 Kč

Ruční sprcha se 3 funkcemi s průměrem 12cm. V oblém designu.

544 Kč

Držák ručníků v barevném provedení černá.

4 242 Kč

Umyvadlo na desku bez přepadu o šířce 40 cm, hloubce 12 cm.

3 137 Kč

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů bílá, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

10 872 Kč