koupelnyjinak.cz

Vestavná trouba AEG BES331110B

Vestavná trouba AEG BES331110B
Přejít do obchodu »
Značka: Aeg
10 790

Technologie SurroundCook® s XL ventilátorem umožňuje skvělé propečení pokrmů až na 3 úrovních. Navíc zajistí dokonale rovnoměrnou teplotu uvnitř trouby a perfektní distribuci horkého vzduchu do každého jejího koutu.

Další produkty z kategorie Vestavné trouby

Vestavná trouba elektrická Mora o šířce 59,5 cm, výšce 59,5 cm a hloubce 56,4 cm. V barevném provedení nerez , spotřebič je vybaven o 1x teleskopický výsuv a jeho energetická třída je A

8 590 Kč

Pečicí trouba s přídavnou párou, zásobník na vodu umístěn za ovládacím panelem, A+, 19 druhů ohřevu, LED osvětlení, TFT-Touchdisplay Plus, objem 71l, cookControl Pro, roastingSensor Plus teplotní sonda, softMove, pyrolytické čištěn černá/blackSteel

42 990 Kč

S troubou s funkcí Steamify® můžete doma připravovat pokrmy v profesionální kvalitě. Tři úrovně vaření umožňují ohřev, vaření v páře nebo kombinaci obojího. Můžete dokonce vakuově vařit. Funkce Steamify® automaticky zaručuje šťavnaté výsledky. S technologií Sous-Vide se můžete i v domácích podmínkách pustit do vakuového vaření. Teplotní sonda, která průběžně měří teplotu ve středu vašeho pokrmu, vás upozorní, až bude vaše jídlo hotové.

44 990 Kč

Multifunkční zásuvka umožňuje pomalé vaření, udržování teploty, nahřívání talířů a hrnků, teplotní rozemzí 30°C – 80°C, 20 l, otvírání push&pull, max. náplň 64 šálků na espresso nebo 12 talířů O 26 cm, (dokombinace s troubami iQ700 studioLine), černá

16 990 Kč

S funkcí SteamBake upečete doma stejně dobře jako v pekárně. Vlhkost podporuje lepší vykynutí těsta, aby bylo vláčnější, a suché teplo zase vykouzlí zlatavou kůrku. Funkce AquaClean odpaří vodu na dně trouby a vzniklá pára uvolní jinak odolnou mastnotu a zbytky jídel na povrchu. Snadno tak dosáhnete důkladné čistoty. Inovativní systém proudění horkého vzduchu ohřívá celý vnitřní prostor trouby rychle a rovnoměrně. Tím šetří váš čas i energii a jídlo v troubě již nemusíte obracet.

11 087 Kč

Moderní vestavná multifunkční trouba BOSCH o velikosti 595x595x548 mm, v energetické třídě A+, je vhodný kuchyňský spotřebič. Multifunkční trouba má 8 druhů ohřevu, 4D horký vzduch, elektronickou regulaci teploty 30 oC – 300 oC, barevný textový TFT displej v češtině, dotyková tlačítka, automatický návrh teploty, výklopná dvířka, SoftMove tlumené otevírání a dovírání dvířek, závěsné rošty, možnost dovybavení teleskopickými výsuvy jako zvláštní příslušenství.

15 171 Kč

Multifunkční trouba elektrická Amica o šířce 59,5 cm, výšce 59,5 cm a hloubce 57,5 cm. V barevném provedení slonová kost, spotřebič je vybaven o závěsné rošty a jeho energetická třída je A.

7 999 Kč

Díky troubě získáte maximum chuti. Multifunkční trouba umožňuje dávkovat množství páry podle potřeby. Dvě funkce kombinují teplo s volitelnou dávkou páry pro pečení moučných jídel a masa. Funkce pouze s párou je zase ideální pro přípravu zeleniny a ryb. Díky teplotní sondě dosáhnete vždy skvělých výsledků. Umožňuje vám sledovat teplotu ve středu pokrmu, a jakmile teplota dosáhne požadovaného stupně, trouba ukončí jeho přípravu.

27 662 Kč
Další produkty od výrobce Aeg

Vestavná mikrovlnná trouba AEG o šířce 59,5 cm, výšce 38,8 cm a hloubce 37,9 cm. V barevném provedení nerez , spotřebič má výkon 900 W a napájecí napětí (V): 220-240.

7 285 Kč

Technologie DynamicAir udržuje konstantní proudění vzduchu, které zajišťuje stabilní teplotu v celé chladničce. Každá police je rovnoměrně chlazená a tím nedochází k množení bakterií a potraviny vydrží déle čestvé. Elektronické ovládání umožňuje provádět přesné úpravy teploty a dalších skladovacích funkcí.

24 490 Kč

MultiFlow distribuuje vzduch do všech koutů chladničky. GreenZone zásuvka má perfektně utěsněný prostor pro ideální vlhkost a kondenzaci, potraviny tak vydrží déle čerstvé. Automatické odmrazování TwinTech® No Frost s duálním chladicím systémem brání tvorbě námrazy. Vnitřní prostor má LED osvětlení. Organizace chladničky má 5 úložných ploch, 1 zásuvku, 3 dveřní odkladače a mraznička má 3 oddělené šuplíky. Disponuje Superchlazením a Supermrazením pro právě vložené potraviny nebo nápoje. Na nedovřená dvířka vás upozorní alarm.

25 990 Kč

Funkce FlexiBridge® umožňuje přizpůsobit si varnou zónu, kombinovat a ovládat až 4 segmenty různými způsoby. Je ideální pro velké nebo dlouhé pánve, nebo když potřebujete vařit několik pokrmů najednou. PowerSlide – jednoduše přesouvejte pánev z ohřevu na ohřev, aniž byste museli přestávat upravovat teplotu během vaření. Funkce Hob2Hood® spojuje bezdrátově varnou desku a digestoř. Odsavač par sám automaticky upraví rychlost ventilátoru na základě výkonu varné desky. Už žádné čekání až se hrnce zahřejí. Funkce PowerBoost vám poskytne okamžitý přísun tepla a vaří vodu za méně než 90 sekund. Časovač varné desky lze nastavit až na jednu hodinu a po uplynutí této doby varnou desku automaticky vypne.

20 986 Kč

Myčka nádobí vestavná AEG o šířce 60 cm, výšce 81,8 cm a hloubce 55 cm. V barevném provedení , spotrebič má energetickou třídu D W anapájecí napětí (V): 220-240.

14 424 Kč

Vestavná trouba SenseCook, topné kruhové těleso, podporující multifunkci trouby, nerez s povrchovou úpravou proti otiskům prstů, možnost pečení na 3 úrovních najednou, funkce rychlého zahřátí trouby

23 990 Kč

Trouba vestavná s parní funkcí, AEG Mastery SteamBake BPK556360M, Šířka (cm): 60, En.třída: A+, Technologie: SteamBake, Samočištění: Pyrolytické, Vnitřní objem (l): 71, Ovládaní: Zasunovací ovladače, barevný LED displej, Teleskopické výsuvy: Ano, Teplotní sonda: Ano, SoftClosing: Ano, Barva: Nerez s povrchovou úpravou proti otiskům prstů, Počet skel: 4, Rozměr VxŠxH (mm): 594x595x567

21 490 Kč

Kompaktní trouba spojuje přednosti klasického a mikrovlnného ohřevu. Rychlejší cesta ke skvělým pokrmům. Kompaktní trouba CombiQuick® spojuje přednosti klasického a mikrovlnného ohřevu. Rychlejší cesta ke skvělým pokrmům. Nastavení rychlého zahřívání či předehřívání trouby je rychlejší až o 40 % než u tradičních modelů. Nový systém proudění vzduchu zajišťuje rovnoměrnou cirkulaci vzduchu. Trouba se rychleji vyhřeje a teplota pečení může být až o 20 % nižší.

26 990 Kč