koupelnyjinak.cz

Wc pouze nádrž Jika Lyra Plus H8283830000001

Wc pouze nádrž Jika Lyra Plus H8283830000001
Přejít do obchodu »
Značka: Jika
1 536

Značka: Jika, Série: Lyra Plus, Druh výrobku: WC pouze nádrž, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: bílá bílá, Výbava: , Materiál: keramika,

Další produkty z kategorie WC kombi

Kombi klozet MIO od českého výrobce Jika. Mísa s VARIO odpadem, splachování 3/6 l, boční přívod vody, včetně duálního splachovacího mechanismu, včetně instalační sady, sedátko není součástí.

8 708 Kč

Klozety kolekce Connect Air nejenže dobře vypadají, ale zároveň nabízí i nečekaný komfort při každodenním používání. Jejich lehce zaoblený design dodá každé koupelně punc elegance. Klozety disponují skrytým upevněním. Přesvědčí Vás nízkou spotřebou vody: pouhých 4,5/3l je nutných pro dokonalé spláchnutí. Klozet je k dispozici s inovativní splachovací technologií AquBlade. Nádrž CUBE a klozetové sedátko není součástí dodávky.

6 172 Kč

Značka: Villeroy & Boch, Série: Subway 2.0, Druh výrobku: WC kombi, pouze mísa, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: bílá bílá, Výbava: bez nádržky a prkénka, Materiál: keramika,

9 958 Kč

Stojící WC kombi komplet se spodním odpadem bez splachovacího okruhu. Balení je bez prkénka. Objem splachování 3/6 litru. Montážní sadu je nutné dokoupit.

3 660 Kč

Stojící WC kombi bez prkénka. S vario odpadem Bez splachovacího okruhu. Montážní sada je součástí balení.

5 929 Kč

Stojící WC kombi bez nádržky a prkénka se zadním odpadem s hlubokým splachováním. Montážní sada je součástí balení.

4 288 Kč

Stojící WC mísa kombi včetně upevňovací sady proskryté upevnění, s úsporným systémem AQUAREDUCT se spotřebou vody 3/4,5 l vody.WC nádrž a WC sedátko není součástí výrobku.

6 565 Kč

Kompaktní set WC s umyvadlem, umyvadlovou armaturou a otvorem pro toaletní papír.

49 059 Kč
Další produkty od výrobce Jika

Nábytkové umyvadlo s otvorem pro baterii vpravo o šířce 100 cm, hloubce 38,5 cm a výšce 17 cm. Balení bez sifonu a baterie. Montážní sadu je nutné dokoupit.

4 682 Kč

Pisoárový sifon Jika, vhodný pro kapotované pisoáry. sifon je s vodorovným odtokem.

787 Kč

Obdélníková vana ze smaltované oceli. Levá i pravá orientace. Objem vany je 120 litrů. Balení bez panelu, nožiček a sifonu.

3 482 Kč

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů bílá, výplň je ze skla s proužky. Produkt je opatřen povrchovou úpravou JIKA perla Glass, voda na povrchu sloučí do malých kapek a rychle sklouzne dolů. Otočný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

5 908 Kč

Jika DOMINO Urinál s otvorem pro oplachovací růžici. V sortimentu značky Jika naleznete řadu kvalitních keramických výrobků také pro technické místnosti budov. Doporučujeme použít podomítkový modul pro urinály. Součástí dodávky není sifon, podomítkový modul a napájecí zdroj.

3 067 Kč

Závěsný bidet Lyra Plus s délkou 53 cm s otvorem pro baterii.

2 304 Kč

Pisoár JIKA Korint pro vnější přívod vody. Balení je včetně sifonu.

1 815 Kč

Sprchový kout bez vaničky a barvou profilů bílá, výplň je ze skla s proužky. Produkt je opatřen povrchovou úpravou JIKA perla Glass, voda na povrchu sloučí do malých kapek a rychle sklouzne dolů. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

7 400 Kč