koupelnyjinak.cz

Wc štětka SAT Geometry bílá SATDGEOM37

Wc štětka SAT Geometry bílá SATDGEOM37
Přejít do obchodu »
Značka: SAT
299

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým doplňkem ze série SAT Geometry. Název odkazuje na jednoduchý a elegantní design, jako je tato WC štětka. Materiál keramika v bílém provedení. Volně stojící. WC štětka disponuje šířkou 11 cm, výškou 39,5 cm.

Další produkty z kategorie WC štětky

Wc štětka v barevném provedení černý chrom. Montáž vrtáním.

1 669 Kč

Série Noir zaujme na první pohled svou nevšední barvou a zajímavým designem, díky čemuž získá Vaše koupelna moderní vzhled. Černá barva je čím dál víc oblíbená, tím spíš u doplňků. WC štětka s rozměry 9,5 x 37 x 14 cm je vyrobená z mosazi. Povrchová úprava: černá. Sadu na nalepení koupelnových doplňků pro montáž bez vrtání (kód zboží 199352010SIKO) je potřeba zakoupit samostatně, není součástí balení.

861 Kč

Wc štětka v barevném provedení matná bílá. Montáž lepením i vrtáním.

905 Kč

Wc štětka v chromovém provedení 8,5 cm. Montáž vrtáním.

1 614 Kč

SIKO náhradní skleněná miska k WC štětce Cube Way SPI37 a Happy HAP37. Obrázek je pouze ilustrační.

190 Kč

Wc štětka v barevném provedení nerez. Na postavení/zavěšení, montáž vrtáním.

1 443 Kč

Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickou wc štětkou v černé barvě. Volně stojící typ. Wc štětka disponuje šířkou 8,9 cm, výškou 39 cm.

399 Kč

Vytvořit sjednocený koupelnový interiér nebylo nikdy jednodušší. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky z řady GROHE Essentials, například tento náhradní bílý toaletní kartáč – praktický produkt, který vám pomůže s úklidem koupelny. Jeho instalace je snadná a svou práci zvládne s přehledem!

155 Kč
Další produkty od výrobce SAT

Praktický set koupelnových doplňků SAT, který se skládá z háčku (SATDBBWAYS2), dávkovače mýdla (SATDBWAYS99), držáku skleniček (SATDBWAYS27), držáku ručníků (SATDBWAYS07)

3 353 Kč

Sprchová zástěna walk-in, výplň je z neprůhledného skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Určení – levá i pravá orientace.

9 670 Kč

Sprchový kout bez vaničky a barvou profilů v černé barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Otočný systém otevírání. Určení – levá i pravá orientace.

27 470 Kč

Sprchová zástěna walk-in, výplň je z neprůhledného skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Určení – levá i pravá orientace.

11 970 Kč

Sprchová zástěna walk-in, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Určení – levá i pravá orientace.

8 770 Kč

Sprchová vanička o rozměru 120x80x2,6 cm. Balení včetně sifonu a nožiček. Materiál je litý mramor, který vyniká svými vlastnostmi např.: snadnou hygienickou údržbou, velmi příjemným povrchem, nebo tepelně-izolačními vlastnostmi, či výbornou mechanickou odolností.

8 690 Kč

Praktický set koupelnových doplňků SAT, který se skládá z dávkovače mýdla (SATDBLAVE), držáku kartáčků (SATDLAVE27), mýdlenky (SATDLAVE39), WC štětky (SATDLAVE37), boxu (SATDLAVE55)

716 Kč

Sprchová vanička z litého mramoru v bílé barvě. Vanička disponuje rozměry: šířka 90 cm, hloubka 90 cm. Součástí balení jsou nožičky a krytka odpadu. Nosnost vaničky je 120 kg. Protiskluzová vrstva.

7 790 Kč