koupelnyjinak.cz

Zrcadlo bez vypínače Ravak Orbit 50×50 cm transparent X000001573

Zrcadlo bez vypínače Ravak Orbit 50x50 cm transparent X000001573
Přejít do obchodu »
Značka: Ravak
6 537

Zrcadlo zdobené prstencem z pískovaného skla představuje dekorativní prvek do moderní koupelny, předsíně i dalších místností. Poloprůsvitným lemováním proniká vnější směrované LED světlo, rovnoměrně osvětluje interiér a dodává mu útulnou atmosféru. Podsvícení neoslňuje, ale ideálně slouží při každodenním použití. Kulatý model zrcadla zjemní všechny ostré tvary interiéru.

Další produkty z kategorie Nábytek

Značka: Naturel, Série: Stilla, Druh výrobku: Příslušenství, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: chrom, Výbava: , Materiál: ,

620 Kč

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v bílé barvě o rozměru 65x31x75 cm.

3 817 Kč

Komfortní skříňka se dvěma zásuvkami pro lepší pořádek. Do koupelnového nábytku Classic II vtělil designer myšlenku jednoduchosti a praktičnosti v jejich esenciální podobě. Úsporné vnější linie ozvláštňuje lehce vykrojené madlo oválného tvaru v duchu přátelského minimalismu.

9 002 Kč

Úchytka v chromovém provedení s lesklým povrchem o rozměru 34,6×1,2×2,98 cm.

1 027 Kč

Koupelnové podsvícené LED zrcadlo. Výkon 6 W, teplota chromatičnosti 6000 K. 432 Lumen.

3 259 Kč

Závěsná koupelnová skříňka pod umyvadlo v bílé barvě o rozměru 52x45x39 cm.

5 825 Kč

Deska pod umyvadlové mísy. Otvor pro odpad umyvadla je třeba udělat dle zakoupené mísy. Součástí dodávky nejsou konzole na pověšení desky na zeď

2 660 Kč

Nábytková noha v bílé barvě s matným povrchem o rozměru 9,7×39,2×9,7 cm. Vhodná pro skříňky s deskou pro umyvadlové mísy série Luxe.

400 Kč
Další produkty od výrobce Ravak

Luxusní dvoudílná vanová zástěna RAVAK bezrámová, v pravém provedení, s bílým profilem a o velikosti 99 x 150 cm, je kvalitní zástěna a díky svému modernímu designu, je vhodná do každé koupelny.

7 812 Kč

Sprchový kout bez vaničky a barvou profilů bílá, výplň je z neprůhledného plastu a je opatřena dekorem pearl. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

8 917 Kč

Praktický čelní panel z akrylátu v bílé barvě, levý, se kterým je snadné manipulovat, je vhodným výběrem i do Vaší koupelny. Bez panelkitu.

4 412 Kč

Sprchový kout bez vaničky s profilem v bílé barvě a výplní s neprůhledného skla s dekorem Grape. S technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

12 912 Kč

Sprchové dveře bez vaničky s profilem v matném chromu a výplní z neprůhledného plastu s dekorem pearl. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

7 047 Kč

POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, jen nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru. Sprchový kout bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a je opatřena dekorem Grape. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

10 022 Kč

Baterie je bez vlastního tělesa, je tedy určena k podomítkové instalaci pomocí R-boxu. Plynulé ovládání páky baterie poskytuje dokonalou regulaci proudu i teploty vody. Přepínač umožňuje přecházet z napouštění vany ke sprchování, ve sprchovém koutu slouží k přepínání mezi hlavovou a ruční sprchou.

6 537 Kč

Sprchové sedátko v průsvitně bílé barvě široké 41 cm. Montáž vrtáním.

4 582 Kč