koupelnyjinak.cz

Zrcadlo bez vypínače Ravak Strip 50×70,6 cm bílá X000001565

Zrcadlo bez vypínače Ravak Strip 50x70
Přejít do obchodu »
Značka: Ravak
5 928

Nástěnné zrcadlo s úzkým hliníkovým rámem v bílém provedení se vyznačuje minimalismem a funkčností. Skvěle zapadá do interiéru skandinávského stylu. V horní části je opatřeno úsporným LED osvětlením.

Další produkty z kategorie Nábytek

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v dekoru jasan o rozměru 100x43x62,2 cm. Povrch v provedení lamino. S dotahem.

10 317 Kč

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem SATINF6046 v bílé barvě. O rozměru 60x60x45 cm. Čelní plocha MDF lakována. Výrobek je dodáván v rozloženém stavu včetně montážního návodu.

4 990 Kč

Závěsná koupelnová skříňka pod desku v bílé barvě s lesklým povrchem o rozměru 60x50x46 cm. s povrchem z MDF desky Dvířka mají levé i prvé otevírání.

13 592 Kč

Závěsná koupelnová skříňka vysoká v kombinaci hnědá mat/bílá mat o rozměru 40x30x120 cm s lakovaným povrchem. S pomalým zavíráním. Dvířka mají levé i prvé otevírání.

9 349 Kč

Závěsná koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem v dekoru láva s matným povrchem o rozměru 80×50,2×65,2 cm s lakovaným povrchem. S plnovýsuvem a dotahem.

9 645 Kč

Zrcadlo v bílé barvě s matným povrchem a kombinací celobukové překližky Multiplex.

5 290 Kč

Závěsná skříňka do koupelny s umyvadlem z litého mramoru. Malá hloubka, ideální do menších koupelen. Zásuvky mají plnovýsuv s dotahem. Součástí dodávky není vodovodní baterie a sifon.

9 990 Kč

Značka: Ravak, Série: , Druh výrobku: deska pod umyvadlo, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: bílá bílá, Výbava: , Materiál: ,

9 937 Kč
Další produkty od výrobce Ravak

Keramické umyvadlo Yard 600 charakteristické svým oválným tvarem a zapuštěnou odkládací plochou. Vše potřebné je na dosah, přitom chytře uloženo za hranou umyvadla. Oválné umyvadlo doplňuje designový prvek v podobě upevňovací konzole v bílém provedení. Kouzlo elegance přináší sladění konzole, baterie, sifonu a pilety do jednoho tónu.

9 844 Kč

Ruční sprcha se 3 funkcemi s průměrem 12cm. V kulatém designu.

374 Kč

Boční zástěna ke sprchovým dveřím, výplň je z neprůhledného plastu a je opatřena dekorem pearl. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace.

3 562 Kč

POZOR! Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, jen nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru. Sprchové dveře bez vaničky s profilem v matném chromu a výplní z neprůhledného plastu s dekorem pearl. Posuvný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

5 857 Kč

Baterie je bez vlastního tělesa, je tedy určena k podomítkové instalaci pomocí R-boxu. Plynulé ovládání páky baterie poskytuje dokonalou regulaci proudu i teploty vody. Přepínač umožňuje přecházet z napouštění vany ke sprchování, ve sprchovém koutu slouží k přepínání mezi hlavovou a ruční sprchou.

4 072 Kč

Obdélníková vana z akrylátu. Levá i pravá orientace. Objem vany je 185 litrů. Balení bez nožiček.

8 747 Kč

Sprchový kout bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Otočný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

19 797 Kč

Sprchové dveře bez vaničky a barvou profilů v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Otočný systém otevírání. Levá i pravá orientace.

9 172 Kč